Kids Concept Wieszak ścienny Gwiazdy białyKids Concept Wieszak ścienny Gwiazdy biały
Kids Concept Wieszak ścienny Gwiazdy biały
Kids Concept Wieszak ścienny Gwiazdy biały
Uroczy drewniany wieszak w kolorze białym marki Kids Concept o bardzo lubianym kształcie gwiazd z pewnością będzie się pięknie prezentował w pokoju dziecka.
Udostępnij:

Uroczy drewniany wieszak w kolorze białym marki Kids Concept to wieszak składający się z 4 drewnianych gwiazdek. Dzięki niemu łatwo uporządkujesz rzeczy dziecka. Wieszak będzie pięknie wyglądał w każdym pokoju. 
Ten delikatny dodatek wykonany został z wysokiej jakości drewna i posiada otwory umożliwiające zamontowanie go na ścianie. Wieszak Gwiazdka będzie pięknym dodatkiem zwłaszcza w pokoju urządzonym w stylu skandynawskim.


Wymiary:
długość 50 cm


KOLOR:
biały

Szwedzka firma Kids Concept działa na rynku od 2007 r. oferując gamę produktów do dekoracji i wystroju wnętrza pokoju dziecięcego w wieku około 0-7 lat. Główną cechą mebli jest ich uniwersalność i dbałość dodatków o najdrobniejsze szczegóły, które pobudzają wyobraźnię dziecka od najmłodszych lat. Każdy produkt jest starannie zapakowany a wszystkie kolekcje pozwalają na ich mieszanie i łączenie ze sobą w odrębne oryginalne zestawy dekoracyjne.

 

Podobne do

Kupujący ten produkt kupili także: