Kids Lamp Lampka nocna Miś zielony + pilot - 3 koloryKids Lamp Lampka nocna Miś zielony + pilot - 3 koloryKids Lamp Lampka nocna Miś zielony + pilot - 3 koloryKids Lamp Lampka nocna Miś zielony + pilot - 3 kolory
Kids Lamp Lampka nocna Miś zielony + pilot - 3 kolory
Kids Lamp Lampka nocna Miś zielony + pilot - 3 kolory
Kids Lamp Lampka nocna Miś zielony + pilot - 3 kolory
Kids Lamp Lampka nocna Miś zielony + pilot - 3 kolory
Cena:438,00PLN
Kolor:
Lampka nocna zielony Miś od Kids Lamp to drewniana lampka idealna do zawieszenia na ścianę, czy postawienia na szafce nocnej w pokoiku dziecka.
 
 
 
 
 
Udostępnij:
Lampka dziecięca Miś zielony od Kids Lamp to lampka w kształcie misia w uroczym, zielonym sweterku. Lampka wykonana jest z drewna oraz pokryta lakierem akrylowym, spełniającym wszystkie normy bezpieczeństwa do użytku przy dzieciach. Lampka posiada nowoczesne światło LED-owe sterowane za pomocą pilocika dołączonego w zestawie. Za pomocą niego z łatwością możesz wraz dzieckiem sterować intensywnością oraz barwą oświetlenia. Lampa oświetli każdy kąt w pokoju dziecka i jednocześnie doda mu uroku i niepowtarzalnego charakteru.
 
Lampka posiada wielokolorowe diody LED o ciepłej barwie. Dodatkowy włącznik na kablu, niezbędny w razie zagubienia pilota. Po odcięciu zasilania lampka zapamięta ostatnie ustawienie lampki.
 
Wymiary:
33 x 30 x 6,2 cm
 
Dostępny kolor drewna lampki:
  • naturalny
  • bielony
  • ciemny wenge

Materiał:
Naturalne bardzo twarde drewno jesionowe.
Pobór Mocy 2W - 14W (w zależności od ustawionej barwy oraz natężenia).
Strumień świetlny z barwy białej: 320 lm.

 
Producent zapewnia 3 letnią gwarancję na ten produkt!