Kids&Teens - Biurko dziecięce dla chłopca SamolotyKids&Teens - Biurko dziecięce dla chłopca SamolotyKids&Teens - Biurko dziecięce dla chłopca SamolotyKids&Teens - Biurko dziecięce dla chłopca Samoloty
Kids&Teens - Biurko dziecięce dla chłopca Samoloty
Kids&Teens - Biurko dziecięce dla chłopca Samoloty
Kids&Teens - Biurko dziecięce dla chłopca Samoloty
Kids&Teens - Biurko dziecięce dla chłopca Samoloty
Cena:678,00PLN
Biurko z kolekcji Planes marki Kids&Teens to ciekawe, niewielkie biurko do pokoju dziecięcego, doskonale komponujące się z reszta kolekcji Samoloty, ale także z innymi meblami dziecięcymi.
Udostępnij:
Niewielkie, proste biurko z kolekcji Planes to biurko rodem z bajki Disney'a Samoloty. Biurko ma bardzo rodosną i energetyzująca kolorystykę i na panelu tylnym podpisane jest imieniem bohatera bajki Dusty'ego.

Ponieważ jest to biurko dziecięce, nie zajmuje ono wiele miejsca. Biurko jest bardzo estetyczne. Do biurka pasuje komódka - kontenerek z dwiema szufladami, w których dziecko może przechowywa najpotrezbniejsze przybory szkolne.

Cena biurka nie zawiera kontenerka pod biurko.


Wymiary biurka:
101x114x64 cm


Kolor: pomarańcz/biały/niebieski


Materiał:
płyta wiórowa + MDF

Do biurka pasuje komódka-kontenerek. Cena biurka nie obejmuje komódki. Komódka jest oddzielnym produktem możliwym do zakupienia w sklepie.Wszystkie meble dla chłopca z kolekcji Planes zostały wykonane z płyty meblowej i wysokiej jakości płyty MDF 18mm. Meble te posiadają ciekawe wzornictwo zaczerpnięte z ulubionej przez chłopców bajki Disney'a. Meble Planes posiadają wszelkie europejskie certyfikaty jakości i bezpieczeństwa.

Podobne do

Kupujący ten produkt kupili także: