Kids&Teens - Biurko dziecięce dla chłopca SpidermanKids&Teens - Biurko dziecięce dla chłopca SpidermanKids&Teens - Biurko dziecięce dla chłopca SpidermanKids&Teens - Biurko dziecięce dla chłopca Spiderman
Kids&Teens - Biurko dziecięce dla chłopca Spiderman
Kids&Teens - Biurko dziecięce dla chłopca Spiderman
Kids&Teens - Biurko dziecięce dla chłopca Spiderman
Kids&Teens - Biurko dziecięce dla chłopca Spiderman
Cena:1758,00PLN
Ilość szt. :
Biurko Spiderman marki Kids&Teens, podobnie jak reszta mebli z tej kolekcji jest meblem niezwykłym. Jego oryginalny design przyciąga spojrzenia wszystkich dzieci.
Dostawa
1-7 dni
Dostępność
jest
Koszt transportu
55 zł
Udostępnij:
Biurko Spiderman marki Kids&Teens ma bardzo interesujący kształt i swoją formą oraz zdobieniami nawiązuje do pajęczej sieci. Biurko oczywiście zachowuje kolorystykę Spidermana, stąd tylna płyta biurka posiada te same kolory, które nosi strój Spidermana.

Blat biurka osadzony jest na metalowych nogach w kolorze czarnym, które konstrukcją przypominają pajęczynę. Na blacie znajdują się wyciągane, welurowe szufladki na kredki lub inne drobiazgi, które dziecko swobodnie może wyciągnąć i przełożyć w inne miejsce pokoju.

Pod blatem biurko Spiderman posiada dużą, pojemną szufladę na większe przybory szkolne.

Do biurka bardzo ładnie pasuje szafka wisząca Spiderman, również z motywem pajęczyny (oddzielna oferta sklepu).


Biurko Spiderman, podobnie jak inne meble dla dzieci z linii Kids&Teens wykonane jest z najlepszej jakości płyty MDF z powłoką antybakteryjną i antyalergiczną i jest całkowicie bezwonne, co jest dodatkowym atutem, ponieważ nie emituje szkodliwych substancji. Biurko, podobnie jak pozostałe meble dziecięce od Alfemo posiada wszelkie europejskie atesty bezpieczeństwa.


Wymiary:

113,6 x 127,5 x 59,2 cm

 

Kolor: biały/niebieski, grafit


Materiał:
najwyższej jakośći MDF z powłoką antybakteryjną i antyalergiczną