Kids&Teens - Łóżko Samochód Nitro z efektami dźwiękowymi i świetlnymi - 3 koloryKids&Teens - Łóżko Samochód Nitro z efektami dźwiękowymi i świetlnymi - 3 koloryKids&Teens - Łóżko Samochód Nitro z efektami dźwiękowymi i świetlnymi - 3 kolory
Kids&Teens - Łóżko Samochód Nitro z efektami dźwiękowymi i świetlnymi - 3 kolory
Kids&Teens - Łóżko Samochód Nitro z efektami dźwiękowymi i świetlnymi - 3 kolory
Kids&Teens - Łóżko Samochód Nitro z efektami dźwiękowymi i świetlnymi - 3 kolory
Cena:2998,00PLN
Kolor:
Łóżko Samochód Nitro to łóżko dla chłopca z kolekcji marki Kids&Teens stworzonej z myślą o małych kierowcach rajdowcach.
Udostępnij:
Piękne i wygodne łóżko dziecięce Samochód z kolekcji Gps Racer to łóżko dla chłopca wyglądające jak prawdziwa wyścigówka. Jego wyścigowy charakter podkreślają dodatkowo wysokie charakterystyczne oparcia foteli, będące jednoczesnie zagłowkiem. Podstawową atrakcją tego modelu łóżka nie jest jednak zagłówek a wiele efektów dźwiękowych i świetlnych, które posiada auto np. podświetlane podwozie czy felgi. Włącza się je przez załączonego pilota, nawet z końca pokoju.


Łóżko Auto to doskonałe miejsce do spania i do zabawy. Dzięki lakierowi z wysokim połyskiem, wygląda jak prawdziwe i prezentuje się doskonale. Cena dotyczy wyłącznie łóżka i nie zawiera ceny materaca.


Materiał:

płyta MDF z powłoką antybakteryjną i antyalergicznąWymiary łóżka:

długość: 235 cm
szerokość: 130 cm
wysokość: 100 cmKolory do wyboru: czerwony, biały, czarny. Dostępny od ręki jest kolor czerwony.

Wszystkie meble Auta z kolekcji Gps Racer zostały wykonane z doskonałej jakości płyty MDF 18mm z powłoką antybakteryjną i antyalergiczną. Meble te posiadają ciekawe wzornictwo nawiązującej do ulubionej przez chłopców dziedziny motoryzacyjnej.