Kids&Teens - Półka wisząca BallerinaKids&Teens - Półka wisząca BallerinaKids&Teens - Półka wisząca BallerinaKids&Teens - Półka wisząca BallerinaKids&Teens - Półka wisząca Ballerina
Kids&Teens - Półka wisząca Ballerina
Kids&Teens - Półka wisząca Ballerina
Kids&Teens - Półka wisząca Ballerina
Kids&Teens - Półka wisząca Ballerina
Kids&Teens - Półka wisząca Ballerina
Cena:548,00PLN
Ilość szt. :
Piękna i jednocześnie praktyczna półka ścienna, która doskonale sprawdzi się nie tylko nad biurkiem Ballerina, ale także w innych miejscach w domu.
Dostawa
1-7 dni
Dostępność
jest
Koszt transportu
55 zł
Udostępnij:
Bardzo dekoracyjna półka ścienna z kolekcji Ballerina to powiew romantyzmu w pokoju dziecięcym, ale i w salonie. Półka podzielona jest na kilka przegródek, które pomieszczą książki, zabawki i dekoracje.

Półka jest bardzo ozdobna. Dodoatkowo ozdabia ją metalowy fantazyjny dekor.


Meble dla dzieci z kolekcji Ballerina wykonane zostały z najwyższej jakości płyty MDF 18 mm. Meble w kolorze jasnego drewna. Ta wspaniała komoda w stylu angielskim świetnie będzie się prezentowała także w pokoju młodzieży czy nawet w sypialni rodziców.


Wymiary półki:
63x120x23 cm

Kolor: jasne drewno/biały


Materiał:
płyta wiórowa + MDF

Meble dla dziewczynki z kolekcji Ballerina to wyjątkowe meble w stylu angielskim. Zostały wykonane z najwyższej jakości płyty MDF 18mm. Meble te sprawią, że dziewczynki poczują się w swoim pokoju jak w królewskiej komnacie . Meble Ballerina posiadają wszelkie europejskie certyfikaty jakości i bezpieczeństwa.

Podobne do

Kupujący ten produkt kupili także: