Kids&Teens Skrzynia na zabawki Vintage
Kids&Teens - Skrzynia na zabawki Vintage
Kids&Teens - Skrzynia na zabawki Vintage
Kids&Teens - Skrzynia na zabawki Vintage
Cena:528.00PLN
Ilość szt. :
Ciemna i solidna skrzynia na zabawki to propozycja z kolekcji Vintage marki Kids&Teens stworzona z myślą o dzieciach i młodzieży.
Dostawa
1-2 dni
Dostępność
jest
Koszt transportu
55 zł
Udostępnij:
Duża skrzynia na zabawki z kolekcji Vintage marki Kids&Teens będzie idealnym dodatkiem zarówno do pokoju młodzieżowego jak i  dla dzieci, które mają fantazyjny pokoik w klimacie podróżniczym czy pirackim. Starszym użytkownikom z pewnością przydadzą się na jako pojemnik na pościel.

Skrzynie na zabawki to meble dziecięce, bardzo przydatne w pokoju dziecięcym, zwłaszcza kiedy wyposażenie pokoju ma służyć dzieciom przez dłuższy czas. Niestety zazwyczaj zwykłe pojemniki na zabawki nie wytrzymują próby czasu i jeśli dzieci korzystają z nich każdego dnia, mogą szybko ulec zniszczeniu. Skrzynie na zabawki są niewielkimi mebelkami, zwykle wykonanymi z drewna czy z płyt meblowych. Stąd pewność, że będą służyć dzieciom przez długie lata, a dodatkowo będą praktyczną ławeczką.


Wymiary:

Szerokość:  cm
Wysokość:  cm
Długość:  cm

Materiał: 
MDF z powłoką antybakteryjną i antyalergiczną

Meble Kids&Teens to linia mebli dla dzieci produkowana przez czołowego producenta tureckiej firmy Alfemo, która od lat dostarcza na całym świecie doskonałej jakości meble o niezwykłym dziecięcym designie.