Kids&Teens - Stylowe biurko dziecięce AlacatiKids&Teens - Stylowe biurko dziecięce AlacatiKids&Teens - Stylowe biurko dziecięce AlacatiKids&Teens - Stylowe biurko dziecięce Alacati
Kids&Teens - Stylowe biurko dziecięce Alacati
Kids&Teens - Stylowe biurko dziecięce Alacati
Kids&Teens - Stylowe biurko dziecięce Alacati
Kids&Teens - Stylowe biurko dziecięce Alacati
Cena:1648,00PLN
Ilość szt. :
Urzekające delikatnością biurko Alacati marki Kids&Teens nie jest to wyłącznie biurko do pokoju dziewczynki, choć jego forma pasuje tam idealnie.
Dostawa
1-7 dni
Dostępność
jest
Koszt transportu
55 zł
Udostępnij:
Biurko Alacati z kolekcji marki Kids&Teens to stylowe biurko z delikatną nadstawką, które bardzo dobrze sprawdzi się w stylizowanym pokoiku zarówno dziewczęcym jak i dla chłopców. Jako miejsce do nauki biurko Alacati jest bardzo wygodne - posiada spory blat z jasnego drewna oraz szafkę i szufladę na przybory szkolne. Dodatkowym miejscem do przechowywania jest niska nadstawka, która wraz z ozdobnymi frontami podkreśla charakter biurka.

Biurko Alacati można uzupełnić o wiszącą szafkę, z którą stworzy ciekawą całość. Szafka nie jest wliczona w cenę biurka.Wymiary:

długość - 133 cm 
wysokość - 90,2 cm
głębokość - 64,8 cm


Materiał:
MDF z powłoką antybakteryjną i antyalergiczną


Kolor: 
biały/ jasne drewnoMeble dla dzieci
 Alacati to mebelki o niepowtarzalnym designie pasującym zarówno do stylizowanych form, jak i tych o charakterze marynistycznym  np. z kolekcji Admiral.