Kids&Teens - Szafa dwudrzwiowa AutaKids&Teens - Szafa dwudrzwiowa AutaKids&Teens - Szafa dwudrzwiowa AutaKids&Teens - Szafa dwudrzwiowa AutaKids&Teens - Szafa dwudrzwiowa Auta
Kids&Teens - Szafa dwudrzwiowa Auta
Kids&Teens - Szafa dwudrzwiowa Auta
Kids&Teens - Szafa dwudrzwiowa Auta
Kids&Teens - Szafa dwudrzwiowa Auta
Kids&Teens - Szafa dwudrzwiowa Auta
Cena:1579,00PLN
Szafa dwudrzwiowa Auta z kolekcji Cars marki Kids&Teens to szafa o wyjątkowym kształcie nawiązującym do świata szybkich samochodów.
Udostępnij:
Szafa dwudrzwiowa Cars od Kids&Teens to element bajkowej licencjonowanej przez Disney'a kolekcji związanej z bajką Auta, którą kochają wszyscy mali chłopcy. Stylistyka szafy oraz pozostałych elementów kolekcji jest bardzo specyficzna, ponieważ nawiązuje do świata wyścigówek. 

Szafa Cars ma wyjątkowy kształt, kolor i dekoracje. Jest w całości wykonana w kolorze czerwonym. Przód szafy zdobi obrazek przedstawiający McQueena - bohatera bajki, biało czarny wzór chevron na dole szafy oraz pasek w kolorze szarym z symbolem z bajki na górze szafy. Uchwyty metalowe w kolorze srebra. 

Sporą część szafy zajmuje drążek na ubrania wiszące. Szafa posiada także dwie półki na całej szerokości szafy.Wymiary:
210x85x75,5 cm

Materiał:
MDF z powłoką antybakteryjną i antyalergiczną (bezwonny)

Meble Cars od Kids&Teens zachwycają dzieci swoim wzornictwem, natomiast rodziców doskonałą jakością współmierną do ceny.