Kids&Teens - Szafa trzydrzwiowa SpidermanKids&Teens - Szafa trzydrzwiowa SpidermanKids&Teens - Szafa trzydrzwiowa Spiderman
Kids&Teens - Szafa trzydrzwiowa Spiderman
Kids&Teens - Szafa trzydrzwiowa Spiderman
Kids&Teens - Szafa trzydrzwiowa Spiderman
Cena:3629,00PLN
Ilość szt. :
Szafa trzydrzwiowa Spiderman pochodzi z kolekcji marki Kids&Teens i jest jedyna w swoim rodzaju.
Dostawa
1-7 dni
Dostępność
jest
Koszt transportu
125 zł
Udostępnij:
Szafa trzydrzwiowa Spiderman marki Kids&Teens to mebel nie tylko pojemny, ale przede wszystkim posiadający oryginalny wygląd, który sprawi, że pokój małego Spidermana będzie naprawdę niepowtarzalny. Ta wspaniała szafa z charakterem składa się z dwóch części.  Cześć dwudrzwiowa - szara z obrazkiem szykującego się do skoku Spidermana, posiada wewnątrz 3 półki i reling na wiszące rzeczy dziecka na całej szerokości szafy. Ta część szafy, jako jedna z niewielu szaf na rynku posiada ledowe podświetlenie wewnątrz, ułatwiające przeglądanie zawartości szafy nawet przy półmroku panującym w pokoju. Część biała szafy - z obrazkiem pajęczyny na froncie drzwi wewnątrz posiada tylko półki.

Szafa jest niezwykle efektowna i oryginalna. Każda część szafy wyglada jakby pochodziła od innego mebla. Charakterystyczna jest też nóżka w kszałcie odnóża pająka, która daje bardzo ciekawy efekt. Wraz z pozostałymi elementami kolekcji Spiderman szafa zrobi ogromne wrażenie na dziecku i jego gościach i z pewnością sprawi wiele frajdy wszystkim małym wielbicielom komiksu.


Wymiary:

wysokość: 208,8 cm
szerokość: 146,1 cm
głębokość: 60,2 cm


Materiał:

najwyższej jakości MDF z powłoką antybakteryjną i antyalergiczną

Meble Spiderman to meble dla dzieci z linii Kids&Teens oferowanej przez tureckiego producenta Alfemo, cieszącego się na świecie ogromna popularnością, dzięki wysokiej jakości produktom. Meble dla dzieci od tego producenta charakteryzują się doskonałą jakością uzytych materiałów. Wszystkie produkty marki Kids&Teens wykonane są z najwyższej jakości płyty MDF, a ich dodatkowym atutem jest uzyta do produkcji powłoka antybakteryjna i antyalergiczna. Dodatkowo meble te są całkowicie bezwonne, co stawia je w czołówce najbardziej bezpiecznych mebli dla dzieci.