Kids&Teens Biurko dla dziewczynki JulienKids&Teens Biurko dla dziewczynki JulienKids&Teens Biurko dla dziewczynki JulienKids&Teens Biurko dla dziewczynki JulienKids&Teens Biurko dla dziewczynki Julien
Kids&Teens Biurko dla dziewczynki Julien
Kids&Teens Biurko dla dziewczynki Julien
Kids&Teens Biurko dla dziewczynki Julien
Kids&Teens Biurko dla dziewczynki Julien
Kids&Teens Biurko dla dziewczynki Julien
Cena:1055,00PLN
Ilość szt. :
Zgrabne i niezwykle urocze biurko dla dziewczynki marki Kids&Teens to część kolekcji Julien o klasycznym charakterze.
Dostawa
1-7 dni
Dostępność
jest
Koszt transportu
75 zł
Udostępnij:

Biurko dla dziewczynki marki Kids&Teens to zgrabne biurko z kolekcji Julien, która swoim charakterem nawiązuje do klasycznych mebli o stylizowanych kształtach. Biurko posiada 2 bardzo ładnie wykończone wewnątrz szufladki na przybory szkolne oraz ozdobne wykończenie w kolorze morskim.

Fronty szufladek oraz korpus biurka mają kolor biały, natomiast blat jest w kolorze szarego drewna. Fronty biurka zdobią inezyjne dekory oraz zgrabne, stylizowane gałki. Biurko będzie komfortowym miejscem do nauki i do zabawy. 

Szuflady posiadają system bezpiecznego domykania. Biurko Julien ma zaokrąglone krawędzie, dla większego bezpieczeństwa dzieci.

Biurko Julien bardzo dobrze komponuje się z wisząca półką z kolekcji Julien (na zdjęciu), która nie jest wliczona w cenę biurka i jest dostępna jako oddzielna oferta sklepu.


Wymiary:

Szerokość: 133,6 cm
Głębokość: 61,9 cm
Wysokość: 94,5 cm


Kolor: biały/szary/ morski

Materiał:     
bezwonna płyta MDF o właściwościach antybakteryjnych oraz antyalergicznych


Biurko Julien to mebel do samodzielnego montowania. Biurko w zestawie z instrukcją montażu i wyposażeniem niezbędnym do zmontowania biurka.

Podobne do

Kupujący ten produkt kupili także: