Kids&Teens Łóżko dziecięce ClaraKids&Teens Łóżko dziecięce ClaraKids&Teens Łóżko dziecięce ClaraKids&Teens Łóżko dziecięce ClaraKids&Teens Łóżko dziecięce Clara
Kids&Teens Łóżko dziecięce Clara
Kids&Teens Łóżko dziecięce Clara
Kids&Teens Łóżko dziecięce Clara
Kids&Teens Łóżko dziecięce Clara
Kids&Teens Łóżko dziecięce Clara
Już od:
1758,00PLN
Warianty:
Ilość szt. :
Biało-różowe łóżko dziecięce z kolekcji Clara marki Kids&Teens jest stworzone do pięknego pokoju dziewczynki.
Dostawa
1-7 dni
Dostępność
jest
Koszt transportu
125 zł
Udostępnij:

Łóżko dziecięce Clara marki Kids&Teens to biało-różowe, wygodne łóżko, na którym dziewczynki będą czytać swe ulubione książki, godzinami szczebiotać z koleżankami, czy po prostu bawić się w najlepsze. Łóżko posiada okazały tapicerowany zagłówek w stylu glamour. Łóżko ma fantazyjną formę, dzięki czemu można je dopasować prawie do każdego pokoju z marzeń dziewczynki. Może z niego korzystać nawet starsza dziewczynka, ponieważ łózko posiada "dorosłe" wymiary. Tapicerka zagłówka łóżka ma delikatny różowy kolor.

Łóżko dziecięce Clara dostępne jest w 2 rozmiarach:
  • pod materac 90x200 cm
  • poda materac 120x200 cm

W cenę łóżka nie jest wliczony materac. 


Wymiary:
  • pod materac 90x200 cm - 115 x 210 x 119 cm
  • pod materac 120x200 cm - 115 x 210 x 149 cmKids&Teens to turecka marka, której nie trzeba rekomendować, ponieważ znana jest na całym świecie już od wielu lat. Producent dał się poznać z najlepszej strony. Marka tworzy fantastyczne meble dla dzieci o fantazyjnych, bajkowych formach, docenionych nie tylko przez rodziców, ale przede wszystkim przez dzieci. Meble dziecięce Kids&Teens to komfortowe i wyjątkowe meble dziecięce dla dzieci w każdym wieku.

Podobne do

Kupujący ten produkt kupili także: