Kids&Teens Regał dziecięcy z szafką do pokoju dziewczynki serduszka SweetheartKids&Teens Regał dziecięcy z szafką do pokoju dziewczynki serduszka Sweetheart
Kids&Teens Regał dziecięcy z szafką do pokoju dziewczynki serduszka Sweetheart
Kids&Teens Regał dziecięcy z szafką do pokoju dziewczynki serduszka Sweetheart
Cena:748,00PLN
Regał dziecięcy z kolekcji Sweetheart marki Kids&Teens to mebel do pokoju dziewczynki, w ulubionej dziewczęcej kolorystyce i gałkami w kształcie serduszek.
Udostępnij:
Regał dziecięcy Sweetheart z kolekcji marki Kids&Teens to wspaniały, pojemny mebel łączący w sobie ragał na książki z zamykaną szafką, która przyda się w pokoju dziewczynki. Regał z szafką ma pastelową, dziewczęcą kolorystykę. Sam regał wykonany w kolorze różowym, natomiast szafka jest dwukolorowa. Górne drzwiczki mają kolor miętowy, dolne biały. Korpus szafki również ma kolor biały. Ku uciesze dziewczynek, uchwyty szafki mają kszałt serduszek, nawiązując tym samym do motywu przewodniego kolekcji Sweetheart.
Wymiary:

156,6 x 74,2 x 38,2 cm


Wszystkie meble dla dzieci wykonane przez Kids&Teens wyprodukowane są z najwyższej jakości płyty MDF z powłoką antybakteryjną i antyalergiczną, przez co są całkowicie bezpieczne dla dzieci i nie wydzielają przykrych zapachów.

Podobne do

Kupujący ten produkt kupili także: