Kids&Teens Regał na książki SamolotyKids&Teens Regał na książki SamolotyKids&Teens Regał na książki SamolotyKids&Teens Regał na książki SamolotyKids&Teens Regał na książki Samoloty
Kids&Teens Regał na książki Samoloty
Kids&Teens Regał na książki Samoloty
Kids&Teens Regał na książki Samoloty
Kids&Teens Regał na książki Samoloty
Kids&Teens Regał na książki Samoloty
Cena:838,00PLN
Regał na książki z kolekcji Planes to mebel, który przyda się w pokoju chłopca, na książki czy choćby na wyeksponowanie kolekcji samolotów.
Udostępnij:
Regał na książki z kolekcji Planes składa się z dolnej szafki oraz z półek, na których można ustawić książki i zabawki. Regał został wykonany w dwóch wersjach - prawej i lewej, dzięki czemu można złożyć spory regał na książki i wszystkie inne, warte wyeksponowania, skarby przyszłego pilota.

Regał ozdobiony został motywem z bajki "Samoloty", który zdobi także pozostałe meble z kolekcji Planes. 

Typowo dziecięca stylistyka, wysoka jakośc i piękne kolory sprawiają, że meble dla chłopca Planes są chętnie wybierane do pokoju chłopca. Wykonano je z najwyższej jakości płyty MDF. Wszystkie meble dla dzieci z kolekcji Planes posiadają zaokrąglone krawędzie i są bezpieczne dla dzieci.

Wymiary regału:
166x48x45

Kolor: biały/niebieski/pomarańczowy

Materiał:
płyta wiórowa + MDF

Wszystkie meble dla chłopca z kolekcji Planes zostały wykonane z plyty meblowej i wysokiej jakości płyty MDF 18mm. Meble te posiadają ciekawe wzornictwo zaczerpnięte z ulubionej przez chłopców bajki Disney'a. Meble Planes posiadają wszelkie europejskie certyfikaty jakości i bezpieczeństwa.

Podobne do

Kupujący ten produkt kupili także: