Kinkiety

Kinkiety ścienne dla dzieci

Kinkiet dziecięcy to doskonałe uzupełnienie głównego źródła światła w pokoju dziecka. Główna lampa zwykle daje dość mocne i jasne światło, zupełnie niepotrzebne np. podczas oglądania bajki czy szykowania się do snu. Lampa dziecięca w formie kinkietu daje wiele możliwości - kinkiet dziecięcy, dający delikatne światło może posłużyć jako lampka nocna dla dzieci, które boją się spać w całkowitej ciemności. Kinkiet z żarówkami LED jest lampką energooszczędną, dającą bardzo nastrojowe i subtelne światło, nie przeszkadzające w spaniu. Taki kinkiet dziecięcy możemy zostawić włączony nawet na całą noc! Lampy dla dzieci, które oferujemy to także prawdziwe dekoracje pokoju dziecka. :) Sprawdź całą ofertę!

Czy kinkiety dla dzieci mogą być głównym źródłem światła w pokoju?

Niestety kinkiety dla dzieci nie nadają się na główne źródło światła w pokoju dziecięcym, ponieważ ich moc zwykle jest dość niska w porównaniu z lampami sufitowymi. Poza tym często strumień światła kinkietu jest skierowany w jednym lub dwóch kierunkach, przez co kinkiety nadają się bardziej na oświetlenie punktowe. Część z nich za to doskonale radzi sobie w roli lampek nocnych. Kinkiety dziecięce miewają fantazyjny, typowo dziecięcy kształt mający uprzyjemnić dzieciom usypianie, a te, które posiadają delikatne LED-owe światło są idealne także w czasie nocnych pobudek. Nasza oferta kinkietów do pokoju dziecięcego to przekrój różnego rodzaju rozwiązań. Są tu typowe kinkiety na nóżce z ozdobnym abażurem – w tej wersji dominują gwiazdki, groszki lub inne wzory geometryczne oraz jasne, pastelowe kolory. Są też obudowy w kształcie chmurek, baloników lub różnych zwierząt - na przykład jednorożca, słonia czy nietoperza. Kinkiet to element dodatkowego oświetlenia pokoju dziecka – jest to bardziej ozdoba niż zasadnicze źródło światła. Wybierając kinkiet do pokoju dziecięcego warto puścić wodze fantazji – pozwólmy dziecku wybrać swój ulubiony motyw! Kto wie, może w kąciku z książkami, który oświetlony będzie wybranym przez niego autobusikiem, nasza pociecha przeczyta samodzielnie swoją pierwszą książkę?

Kinkiety dziecięce – źródło bezpiecznego światła

Zabudowane kinkiety dziecięce, na przykład w postaci głowy jednorożca lub niewinnej chmurki, są dobrym rozwiązaniem ze względu na bezpieczeństwo dziecka. Obudowa kinkietu, która nie nagrzewa się, całkowicie uniemożliwia dziecku dostęp do żarówki oraz przewodów elektrycznych. Taki kinkiet z powodzeniem można umieścić na niższej wysokości, która umożliwi dziecku samodzielne włączanie światła. Dziecko, które ma poczucie sprawczości, będzie bardziej pewnym siebie dorosłym. Nasza oferta kinkietów dla dzieci obejmuje wiele przepięknych modeli. Jesteśmy przekonani, że każdy z nich znajdzie swojego amatora, a z naszej strony gwarantujemy solidne wykonanie i długie godziny przyjemnego oświetlenia. Polecamy także inne artykuły wyposażenia pokoju dziecięcego, które znajdują się w ofercie naszego sklepu internetowego: meble, dywany, maty, przyborniki, zabawki, lustra, miarki czy dekoracje. Wszystko, co tu znajdziecie, jest piękne i funkcjonalne, dlatego będzie ogromną radością nie tylko dla dziecka, ale także dla rodziców. Gorąco zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Filtry
Płeć
78PLN 458PLN
Polecamy
 
dywan kosmosplafon granatowy diament