Cena promocyjna:128,00PLN 119,00PLN
Ilość szt. :
Lalka Metoo o imieniu Angela to model lalki z długimi uszkami z kolekcji marki Metoo.
Dostawa
1-2 dni
Dostępność
jest
Koszt transportu
8,90 zł
Udostępnij:
Lalka Metoo ma na imię Angela i jest czołowym produktem marki Metoo. Jest to szara lalka przytulanka z uszkami przypominającymi długie królicze uszy. Lalka ma ciekawą stylistykę z uroczymi detalami, przez co pokochali ją rodzice i dzieci na całym świecie. Dodatkowym atutem lalki Metoo jest fakt, że podarowując ją dziecku można zamówić lalkę z nadrukiem imienia nowego właściciela, co podkreśli wyjątkowość zabawki i ucieszy malucha.

Lalka Metoo występuje w kilku różnych wariantach i w różnych ubrankach. Wszystkie są śliczne i urocze.

Materiał:
lalka Metoo wykonana jest z pluszu i bawełny - materiały z certyfikatem CE oraz testy EN71-1, 2 i 3, przez co nadaje sie także dla dzieci od 1 dnia życia.

Nadruk personalizowany wykonany jest na folii FLEX, posiadającej certyfikat OEKO-TEX Standard 100 - może być stosowana na produktach dla dzieci.


Wymiary: 60 cm

Kolor: Lalka szara z różowymi uszkami

 
Personalizacja:

Lalka Metoo może zostać zamówiona z nadrukiem personalizowanym. Personalizacja wydłuża czas realizacji zamówienia o max. 5 dni roboczych -jest dodatkowo płatna i kosztuje 10 zł. Prosimy o dopisanie treści napisu podczas dokonywania zamówienia w KOSZYKU w rubryczce UWAGI.

Metoo to marka oferująca przytulanki o niezwykle sympatycznych buziach z motywami zwierzęcymi. Najbardziej rozpoznawalnym produktem marki jest lalka Metoo z charakterystycznymi króliczymi uszkami. Wszystkie pluszaki marki są estetycznie wkonane i dostarczają wiele radości dzieciom na całym świecie.