Lalka Metoo - Lisek 50 cmLalka Metoo - Lisek 50 cm
Lalka Metoo - Lisek 50 cm
Lalka Metoo - Lisek 50 cm
Cena:98,00PLN
Lalka Metoo z przebraniem liska będzie doskonałym prezentem dla chłopca i dziewczynki.
Udostępnij:
Lalka Metoo ma na sobie urocze przebranie liska dzieki któremu wygląda sympatycznie i oryginalnie. Lalka ma śliczne zielone ubranko i jest bardzo miła w dotyku, ponieważ wykonana jest z miękkiego pluszu. 

Dodatkowym atutem lalki jest to, że można ją zamówić z personalizowanym napisem np. z imieniem dziecka. Lalka Metoo jest przez to idealnym pomysłem na prezent.

Lalki Metoo występują w wielu wersjach.  Posiadają zawieszkę do powieszenia na górze czapeczki.

Materiał:
miękki certyfikowany plusz (certyfikat CE oraz testy EN71-1, 2 i 3, gwarantujący bezpieczeństwo zabawki nawet dla noworodków).

Nadruk - certyfikowana folia FLEX, (certyfikat OEKO-TEX Standard 100).


Wymiary: 45-50 cm

Kolor: Lalka kolorowa z przewagą brązu i zieleni

 
Personalizacja:

Zamówienie lalki Metoo z nadrukiem wydłuży czas realizacji zamówienia do max. 5 dni roboczych. Personalizacja lalki kosztuje dodatkowe 10 zł. Prosimy o dopisanie treści napisu podczas dokonywania zamówienia w KOSZYKU w rubryczce UWAGI.

Metoo od jakiegoś czsu królują w dziecięcych sypialniach jako ulubione przytulanki dla najmłodszych. Marka dba o to, by te urocze zabawki dzięki wspaniałemu designowi cieszyły zarówno maluchów jak i rodziców.