Cena promocyjna:89,00PLN 79,00PLN
Ilość szt. :
Lalka Metoo Angela w ma śliczną żółtą sukienkę i uroczą czapeczkę z króliczymi uszkami.
Dostawa
1-2 dni
Dostępność
jest
Koszt transportu
20 zł
Udostępnij:
Lalka Metoo ma na imię Angela i jest niewielką przytulanką, którą pokocha każda dziewczynka. Lalka z uszkami i żółtą sukienką to propozycja marki Metoo przeznaczona nawet dla zupełnie małych dzieci, poniewaz wykonana została z miękkiej i bezpiecznej tkaniny z europejskimi atestami.

Znana w świecie lalka Metoo ma charakterystyczne uszka, które dodają jej uroku.

Lalkę można zamówić w opcji personalizowanej - z bezpiecznym da dziecka nadrukiem z imieniem czy datą urodzin, co sprawi, że będzie to naprawdę wyjątkowy prezent dla malucha. 

Lala Metoo dostępna jest w kilku wariantach kolorystycznych, a także z innymi motywami zwierzęcymi. 

Materiał:
Metoo uszyte są z pluszu i bawełny - atestowane materiały z certyfikatem CE oraz testy EN71-1, 2 i 3,całkowicie bezpieczne dla dzieci od 1 dnia życia.

Nadruk personalizowany - nadruk na folii FLEX, również z certyfikatem - OEKO-TEX Standard 100 - bezpieczny dla dzieci.


Wymiary: 30 cm

Kolor: Lalka żółta z niebieskimi uszkami

 
Personalizacja:

Personalizacja lalki Metoo nieznacznie wydłuży czas oczekiwania na nią do max. 5 dni roboczych i jest dodatkowo płatna - 10 zł. Prosimy o dopisanie treści napisu podczas dokonywania zamówienia w KOSZYKU w rubryczce UWAGI.

Metoo to marka, która pojawiła się na naszym rynku niedawno i od razu zdobyła grono wielbicieli dzięki sympatycznej lalce Metoo oraz innym przytulankom z motywami zwierzęcymi.