Lampki nocne

Lampki nocne dla dzieci

Dzieci bardzo często boją się usypiać w całkowitej ciemności, dlatego lampka nocna dla dzieci to niezmiernie ważny element pokoju dziecka. To właśnie lampka nocna czuwa nad spokojnym snem malucha, a starszemu dziecku umożliwia czytanie ulubionej książki przed zaśnięciem. Jej wybór spośród wielu ciekawych modeli może nie być najłatwiejszy, ponieważ lampka nocna dla dzieci nie powinna dawać zbyt mocnego światła, a jednocześnie, jeśli ma być to lampka nocna do czytania, to przecież nie może też emitować zbyt słabego światła. A do tego ten wybór modeli ... W naszym sklepie znajdziesz lampki nocne do pokoju dziecięcego w każdym możliwym kształcie i kolorze – kinkiety w kształcie chmurek czy baloników oraz lampki stojące w przeróżnych kształtach, a także lampki na nóżkach z ozdobnymi abażurami, które idealnie pasują na nocny stolik czy do dziecięcego kącika małego czytelnika. Wybór kolorów oraz natężenia światła, jakie emituje lampka, jest naprawdę duży. Przejrzyj poniższą ofertę i zobacz sam!

Czy lampki nocne nadają się do czytania?

Wybór lampek nocnych dla dzieci jest ogromny, natomiast nie zawsze, ze względu na brak miejsca,  można sobie pozwolić na zakup kilku różnych lampek nocnych i wykorzystywać je do różnych celów. Przeznaczeniem lampki nocnej jest czuwanie podczas snu dziecka lub włączenie jej kiedy dziecko się przebudza. Do tego celu najlepszymi lampeczkami będą te reagujące na ruch lub płacz dziecka, ale także kinkiety LED, które dają delikatne światło i nie będą raziły oczu swoją mocą w środku nocy. Są jednak także lampki nocne o mocniejszym świetle, które to umożliwią mamom lub starszym dzieciom, czytanie przed zaśnięciem. Doskonale sprawdzą się większe lampy stojące ustawione w okolicy fotela do karmienia czy na stoliczku nocnym. Przykładem takiej oryginalnej dużej lampki nocnej może być lampa Miffy lub inne LED-owe lampki nocne, których natężenie światła można regulować pilotem. Świetnym rozwiązaniem Doskonałe sa także kinkiety dziecięce z włącznikiem umieszczonym w okolicy łóżka, blisko rączki dziecka.

Wymarzone lampki nocne dla dzieci

Lampki nocne do pokoju dziecięcego mają na celu zapewnienie poczucia bezpieczeństwa. Dobrym rozwiązaniem są lampki z regulowanym natężeniem światła, które można zmieniać w zależności od potrzeb. Warto postawić również na funkcjonalność. Jeśli dzieci czytają przed snem, albo my czytamy dziecku – lampka nocna musi znajdować się przy łóżku. W takiej sytuacji warto rozważyć kilka lampek – jedną do czytania, a drugą nocną, która będzie się lekko tlić przez całą noc. Do zasypiania świetnie sprawdzają się lampki emitujące różne wzory na ściany, np. rozgwieżdżone niebo. Cienie na ścianach pobudzają wyobraźnię dziecka i pomagają zasnąć. W naszej ofercie są też lampki z pozytywką, której delikatna melodia uspokoi młodsze dzieci w czasie nocnych pobudek. Lampki dziecięce kuszą wyjątkowym designem - można nimi udekorować pokój i w zależności od upodobań swoich i dziecka włączać takie światło, które najlepiej pasuje do pory dnia i nastroju. Przy wyborze warto mieć na uwadze bezpieczeństwo dziecka. Jeśli lampka jest na baterie – spójrzmy, czy są odpowiednio zabezpieczone, jeśli na prąd – podłączmy lampkę w ten sposób, aby uniemożliwić dziecku dojście do gniazdka. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Filtry
Płeć
58PLN 889PLN
Polecamy
 
dywan kosmosplafon granatowy diament