Lamps&Co. Lampa wisząca - Bajkowy lasLamps&Co. Lampa wisząca - Bajkowy lasLamps&Co. Lampa wisząca - Bajkowy las
Lamps&Co. Lampa wisząca - Bajkowy las
Lamps&Co. Lampa wisząca - Bajkowy las
Lamps&Co. Lampa wisząca - Bajkowy las
Cena:278,00PLN
Lampa wisząca Bajkowy Las to śliczna lampa dziecięca z flagowej kolekcji marki Lamps&Co.
Udostępnij:

Każda dziewczynka chciałaby czuć się jak prawdziwa księżniczka i mieszkać w pokoju, który byłby dziewczęcy i kolorowy. Firma Kiddy Fave powstała z myślą o najmłodszych – tych, którzy marzą o stworzeniu wyjątkowej przestrzeni do zabawy, ale również takiej, która byłaby bezpieczna i zapewniała komfort. To zadanie rodziców troszczących się o swoje pociechy. Lamps&Co. to producent niepowtarzalnych lamp do pokojów dziecięcych. Kolorowe motywy doskonale zdobią pomieszczenie i nadają mu wyjątkowy klimat, w którym z pewnością odnajdzie się każdy maluch.

Delikatne, subtelne wzornictwo

Projekt Bajkowy Las to propozycja dla młodych dam, które gustują w pastelowych kolorach. Motyw unikatowych, barwnych drzew nadaje pomieszczeniu delikatności, a przy tym staje się najlepszą dekoracją. Lampa posiada drewnianą oprawę sufitową, a każda z nich została pomalowana ekologiczną farbą – nie zagraża zdrowiu dziecka. Klosz wykonany jest ze 100% bawełny. Wszystkie narysowane drzewka powstały z wielką dbałością o szczegóły, dlatego obrazki nie płowieją i są doskonale widoczne nawet wtedy, gdy jest zapalone światło. Niepowtarzalne wzornictwo z powodzeniem wpisze się w stylistykę pokoju każdej dziewczynki.

Bezpieczeństwo i wysoka jakość

Kiddy Fave gwarantuje pełne bezpieczeństwo. Montaż lampy jest bezproblemowy, a solidny kabel zapewnia trwałość – nie ma ryzyka, że lampa spadnie na podłogę. Nasze produkty posiadają odpowiednie atesty potwierdzające wysoką jakość oraz dopuszczające je do obiegu. Lamps&Co. to sprawdzony producent ceniony przez wszystkich rodziców oraz zdobywający zainteresowanie dzieci.

Podobne do

Kupujący ten produkt kupili także: