Lamps&Co. Lampka nocna -  Bajkowy Las Lamps&Co. Lampka nocna -  Bajkowy Las Lamps&Co. Lampka nocna -  Bajkowy Las Lamps&Co. Lampka nocna -  Bajkowy Las
Lamps&Co. Lampka nocna -  Bajkowy Las
Lamps&Co. Lampka nocna -  Bajkowy Las
Lamps&Co. Lampka nocna -  Bajkowy Las
Lamps&Co. Lampka nocna -  Bajkowy Las
Już od:
198,00PLN
Warianty:
Lampka nocna Bajkowy Las marki Lamps&Co. to urocza lampka z pięknymi drzewkami.
Udostępnij:

Lampka nocna Bajkowy Las marki Lamps&Co. to kolorowa lampka o delikatnym wzorze pasującym do pokoju dziewczynki. Bajkowy Las będzie ulubionym wzorem Waszych dzieci. Lampka daje delikatne, rozproszone światło i jest idealnym strażnikiem snu dziecka.

Za dodatkową opłatą istnieje możliwość zamówienia lampki z dodatkowym ściemniaczem zamontowanym na kablu, dzięki któremu można regulować siłę natężenia światła, najodpowiedniejszą i do czytania  i do usypiania.

Marka Lamps&Co. znana jest z dbałości o detale i z wysokiej jakości używanych materiałów. 
Podstawa każdej lampki wykonana jest z naturalnego drewna i pomalowana ekologiczną farbą, całkowicie bezpieczną dla dzieci. Materiał użyty do produkcji klosza to 100% bawełna.

Wymiary:
Wysokość 32 cm, średnica 13 cm

Zalecane żarówki -  moc max. 25 W lub żarówki energooszczędne i LED (nie nagrzewające się) o mocy odpowiadającej 60W


Marka Lamps&Co. to polski producent niesamowitych i urokliwych dodatków do pokoju dzieci. W kolekcji Lamps&Co. znajdują się najrózniejsze lampy dla dzieci m.in. lampy stojące, lampy wiszące, kinkiety, pufy oraz ramki na zdjęcia. Dzięki ogromnemu wyborowi wzorów lampki nocne można skompletować w fantastyczne zestawy, które ubarwią każdy pokój dziecięcy.