Lamps&Co. Lampka nocna Mapa ŚwiataLamps&Co. Lampka nocna Mapa Świata
Lamps&Co. Lampka nocna Mapa Świata
Lamps&Co. Lampka nocna Mapa Świata
Już od:
198,00PLN
Warianty:
Niebieska lampka nocna Mapa Świata marki Lamps&Co. to doskonały dodatek do pokoju małego obieżyświata.
Udostępnij:

Lampka nocna Mapa Świata marki Lamps&Co. to kolorowa lampka, stworzona z myślą o spokojnym śnie małego ciekawego świata dziecka. Dzięki niej nocka minie w ciszy i spokoju. Lampka daje delikatne, rozproszone światło, które w połączeniu z nasyconymi barwami klosza, daje bardzo ciekawy efekt. Lampka będzie pasowała także do pokoju urządzonego w stylu marynistycznym.

Lampkę można zamówić także w wersji z dodatkowym ściemniaczem zamontowanym na kablu, dzięki któremu można regulować siłę natężenia światła, najodpowiedniejszą i do czytania  i do usypiania.


Marka Lamps&Co. znana jest z dbałości o detale i z wysokiej jakości używanych materiałów. 


Wymiary:

wysokość: 32 cm
średnica: 13 cmMateriał:

Podstawa każdej lampki wykonana jest z naturalnego drewna i pomalowana ekologiczną farbą, całkowicie bezpieczną dla dzieci. Materiał użyty do produkcji klosza to 100% bawełna.

Zalecane żarówki -  moc max. 25 W lub żarówki energooszczędne i LED (nie nagrzewające się) o mocy odpowiadającej 60W
Marka Lamps&Co. to polski producent niesamowitych i urokliwych dodatków do pokoju dzieci. W kolekcji Lamps&Co. znajdują się najróżniejsze lampy dla dzieci m.in. lampy stojące, lampy wiszące, kinkiety, pufy oraz ramki na zdjęcia. Dzięki ogromnemu wyborowi wzorów lampki nocne można skompletować w fantastyczne zestawy, które ubarwią każdy pokój dziecięcy.