Lamps&Co. Lampka nocna w korony Princess Lamps&Co. Lampka nocna w korony Princess Lamps&Co. Lampka nocna w korony Princess Lamps&Co. Lampka nocna w korony Princess
Lamps&Co. Lampka nocna w korony Princess
Lamps&Co. Lampka nocna w korony Princess
Lamps&Co. Lampka nocna w korony Princess
Lamps&Co. Lampka nocna w korony Princess
Już od:
198,00PLN
Warianty:
Urocza lampka nocna w korony marki Lamps&Co. to prosta, niewielka lampka pochodząca z kolekcji Princess, idealna do postawienia przy łóżku księżniczki.
Udostępnij:

Lampka nocna w korony marki Lamps&Co. to niewielka lampka, niezbędna w pokoju każdej szanującej się księżniczki. Daje ona delikatne i rozproszone światło, które sprawi, że nocka będzie spokojna, a pokój udekorowany. Lampka jest biała a kolorowe korony występują w bardzo lubianych przez dziewczynki kolorach.

Lampkę można także zamówić z dodatkowym ściemniaczem zamontowanym na kablu, dzięki któremu można regulować siłę natężenia światła, najodpowiedniejsze i do czytania, i do usypiania.Wymiary:

wysokość: 32 cm
średnica: 13 cm


Materiał:

Podstawa wykonana z naturalnego drewna - pomalowana ekologiczną farbą, całkowicie bezpieczną dla dzieci. 
Klosz -  100% bawełna

Żarówki -  moc max. 25 W lub żarówki energooszczędne i LED (nie nagrzewające się) o mocy odpowiadającej 60WMarka Lamps&Co. to polski producent niesamowitych i urokliwych dodatków do pokoju dzieci. W kolekcji Lamps&Co. znajdują się także lampy stojące, lampy wiszące, kinkiety, pufy oraz ramki na zdjęcia. Dzięki ogromnemu wyborowi wzorów lampki nocne można skompletować w fantastyczne zestawy, które ubarwią każdy pokój dziecięcy.