Lamps&Co. Półka Chmurka różowa
Lamps&Co. Półka Chmurka różowa
Lamps&Co. Półka Chmurka różowa
Lamps&Co. Półka Chmurka różowa
Lamps&Co. Półka Chmurka różowa
Cena promocyjna: 178.00PLN 158.00PLN
Ilość szt. :
Różowa półka chmurka marki Lamps&Co. jest urocza i wprowadza do pokoju dziecięcego wiele dziewczęcej słodyczy sprawiając, że staje się on jeszcze bardziej przytulny.
Dostawa
1-2 dni
Dostępność
jest
Koszt transportu
15 zł
Udostępnij:

Półka chmurka marki Lamps&Co. to uroczy, typowo dziecięcy dodatek do pokoiku malucha. Radosna i delikatna stylistyka półki sprawiają, że jest ona pożądanym dodatkiem w każdym dziewczęcym pokoju.

Półka chmurka
 jest na tyle długa, aby pomieścić kilka książeczek. Brzuszki chmurki będą częściowo zakrywały eksponowane przedmioty i jednocześnie będą zabezpieczeniem przed upadkiem zawartości półki. Półka dla większego bezpieczeństwa została wykonana z lekkiej sklejki drewnianej.

Półka chmurka marki Lamps&Co. możliwa jest do zamówienie w jednym z kilku kolorów mi.in.: biały, róż, szary, miętowy, niebieski, żółty.


Wymiary:

Szerokość: około 55 cm
Głębokość: około 10 cm
Wysokość: 25 cmLamps&Co. oferuje przede wszystkim lampy dla dzieci, choć niedawno marka postanowiła poszerzyć swą ofertę o kilka innych dodatków do pokoju dziecięcego. W nowej ofercie marki znalazła się m.in półka chmurka oraz stylowy fotel do karmienia.