Lamps&Co. Pościel do łóżeczka Lovely Dots Pink&Grey 2 el. z wypełnieniem 100x135Lamps&Co. Pościel do łóżeczka Lovely Dots Pink&Grey 2 el. z wypełnieniem 100x135Lamps&Co. Pościel do łóżeczka Lovely Dots Pink&Grey 2 el. z wypełnieniem 100x135
Lamps&Co. Pościel do łóżeczka Lovely Dots Pink&Grey 2 el. z wypełnieniem 100x135
Lamps&Co. Pościel do łóżeczka Lovely Dots Pink&Grey 2 el. z wypełnieniem 100x135
Lamps&Co. Pościel do łóżeczka Lovely Dots Pink&Grey 2 el. z wypełnieniem 100x135
Urocza pościel do łóżeczka Lovely Dots Pink&Grey marki Lamps&Co. to idealna propozycja uzupełnijąca łóżeczko dzięcięce w pokoju dedykowanym dziewczynce.
Dostawa
1-2 dni
Dostępność
jest
Koszt transportu
20 zł
Udostępnij:

Śliczna pościel do łóżeczka Lovely Dots Pink&Grey z nowej kolekcji marki Lamps&Co. to 2 el. zestaw z wypełnieniem. Pościel chrakteryzuje się znakomitą jakością oraz pięknym wzornictwem doskonale wpisującym się w obecne trendy designu dziecięcego. 

Pościel Lovely Dots Pink&Grey jest dwustronna - w kolorach szarym i różowym, ozdobiona białymi kropeczkami, co tworzy uroczą i estetyczną całość.  Poduszka i kołdra posiadają sprężyste i antyalergiczne wypełnienie, dodatkowo nie ma problemu z utrzymaniem ich w czystości, gdyż zestaw można prać w pralce. 

Każdy komplet pościeli jest spakowany w dużą praktyczną bawełnianą torbę, którą możemy poźniej dowolnie wykorzystać. Zestaw pościeli Lovely Dots Pink&Grey to znakomita propozycja na prezent dla młodych rodziców. 

Zestaw składa się z 2 elementów - poduszki oraz kołdry.


Wymiary: 
Poduszka -  60 x 40 cm
Kołdra -  100 x 135 cm

Skład:
bawełna 100%
antyalergiczna włóknina silikonowa - wypełnienie