Lamps&Co. Puf Galopujące KonieLamps&Co. Puf Galopujące KonieLamps&Co. Puf Galopujące KonieLamps&Co. Puf Galopujące Konie
Lamps&Co. Puf Galopujące Konie
Lamps&Co. Puf Galopujące Konie
Lamps&Co. Puf Galopujące Konie
Lamps&Co. Puf Galopujące Konie
Cena:248,00PLN
Piękny Puf marki Lamps&Co. w ślicznym turkusowym kolorze będzie niewątpliwą ozdobą w pokoju dziecka.
Udostępnij:
Puf to bardzo praktyczny dodatek do pokoju dziecka czy młodzieży. Pufę można skompletować z poduszkami i lampą, dzięki czemu pokój dziecka będzie dopracowany w każdym szczególe.  Puf Galopujące konie wykonana jest w pięknej i modnej turkusowej kolorystyce. Będzie ona stanowić nie tylko wygodne siedzenie dla malucha, ale jak dowodzą światowe badania, będzie ulubionym miejscem zabawy. ;)


Lamps&Co. znane jest z tego, że dba o detale i wysoką jakość materiałów użytych do produkcji. Każdy puf wykonany jest ze 100% bawełny wysokiej jakości, a siedzisko zrobione z surówki bawełnianej wypełnione jest najwyższej jakości granulatem styropianowym, dzięki czemu pufa zawsze ładnie się układa, jest miękka i lekka.

Tapicerka pufy jest na suwak, łatwo zdjąć ją do prania. Można ją prać w temperaturze 40 ℃.
Wymiary: średnica 45 cm, wysokość 25 cm
Produkty posiadają certyfikaty OKO-TEX STANDARD 100, CE

Lampy dla dzieci i pufy marki Lamps&Co. to aktualnie jedne z chętniej kupowanych polskich produktów dekoratorskich do pokoju dziecięcego. Wszystkie pufy dla dzieci oraz inne produkty tej marki można skompletować z pozostałymi artykułami dostępnymi w kolekcji Lamps&Co.