Lamps&Co. Puf Superbohaterowie
Lamps&Co. Puf Superbohaterowie
Lamps&Co. Puf Superbohaterowie
Lamps&Co. Puf Superbohaterowie
Puf idealny dla małych łobuziaków. Superbohaterowie z pufy marki Lamps&Co. zainspirują małych chłopców do wielkich rzeczy. :)
Udostępnij:
Puf to bardzo praktyczny dodatek do pokoju dziecka czy młodzieży. Pufę można skompletować z poduszkami i lampą, dzięki czemu pokój dziecka będzie dopracowany w każdym szczególe.  Nasycona wieloma kolorami pufa dla dzieci Superbohaterowie to kolorowa propozychja do pokoju chłopców, ale także i dziewczynek pragnących dokonać wielkich rzeczy jak ich bajkowe autorytety.  


Lamps&Co. znane jest z tego, że dba o detale i wysoką jakość materiałów użytych do produkcji. Każdy puf wykonany jest ze 100% bawełny wysokiej jakości, a siedzisko zrobione z surówki bawełnianej wypełnione jest najwyższej jakości granulatem styropianowym, dzięki czemu puf zawsze ładnie się układa, jest miękki i lekki.

Tapicerka pufy jest na suwak, łatwo zdjąć ją do prania. Można ją prać w temperaturze 40 ℃.
Wymiary: średnica 45 cm, wysokość 25 cm
Produkty posiadają certyfikaty OKO-TEX STANDARD 100, CE

Lampy dla dzieci i pufy dla dzieci marki Lamps&Co. to aktualnie jedne z chętniej kupowanych polskich produktów dekoratorskich do pokoju dziecięcego. Wszystkie pufy oraz inne produkty tej marki można skompletować z pozostałymi artykułami dostępnymi w kolekcji Lamps&Co.