LemonKid Łóżko dziecięce z ramąLemonKid Łóżko dziecięce z ramąLemonKid Łóżko dziecięce z ramąLemonKid Łóżko dziecięce z ramą
LemonKid Łóżko dziecięce z ramą
LemonKid Łóżko dziecięce z ramą
LemonKid Łóżko dziecięce z ramą
LemonKid Łóżko dziecięce z ramą
Cena:1898,00PLN
Łóżko dziecięce z ramą marki LemonKid to łóżko dla przedszkolaka we wspaniałym, nowoczesnym stylu.
Udostępnij:
Łóżko dziecięce z ramą to  mebel z nowej kolekcji LemonKid, która ma przenieść dzieci w świat rycerzy i księżniczek. Książęce łóżko nawiązuje formą do kształtu starych łóżek z ramą, natomiast jak na meble tego producenta przystało, jest zaprojektowane w nowoczesnym, minimalistycznym stylu.

Prosta, geometryczna forma łóżka pozwoli na wykorzystanie go w wielu pokojach dziecięcych, nie tylko typowo rycerskich. Rama łóżka oprócz swej dekoracyjnej roli, będzie nadawała się do stworzenia ciekawego miejsca do ukrycia. Można wykorzystać ją do zawieszenia kotary z kocyka czy innej zasłonki lub dekoracyjnej girlandy.

Łóżko posiada ozdobne, geometryczne zabezpieczenie dla młodszych dzieci w formie drewnianej barierki, której kolor można wybrać z palety producenta.


Łóżko występuje standardowo w kolorze białym z różową lub niebieską barierką ochronną, ale istnieje możliwość zamówienia go także w innym kolorze, po wcześniejszym zgłoszeniu zapytania. Wymiary:

170x80cm
wysokość ramy 170 cm
materac 160x70cm


Materiał:
MDF

Łóżko dziecięce z ramą to produkt pochodzący z kolekcji LemonKid, która całkiem niedawno, z powodzeniem zadebiutowała na polskim rynku, oferując ciekawe, nowoczesne meble dla dzieci, dające nie tylko radość dla oka, ale również mnóstwo dobrej zabawy ich użytkownikom.