Little Bird Told Me Gąsieniczka na biegunachLittle Bird Told Me Gąsieniczka na biegunachLittle Bird Told Me Gąsieniczka na biegunachLittle Bird Told Me Gąsieniczka na biegunach
Little Bird Told Me Gąsieniczka na biegunach
Little Bird Told Me Gąsieniczka na biegunach
Little Bird Told Me Gąsieniczka na biegunach
Little Bird Told Me Gąsieniczka na biegunach
Cena:468,00PLN
Urocza Gąsieniczka na biegunach marki Little Bird Told Me to wielofunkcyja i rozwijająca aktywność dziecka zabawka, która została już doceniona i nagrodzona przez rodziców za swoje walory.
Udostępnij:

Niezwykła zabawka na biegunach Gąsieniczka to zabawka doskonała. Zabawka została wykonana z najwyższej jakości materiałów, co  gwarantuje bezpieczeństwo i przyjemność z zabawy. Bujaczek ma 50 cm wysokośc- siedzisko jest na poziomie 26 cm. Siedzisko skrywa schowek na drobiazgi oraz małą zabawkę- gąsienniczkę, co z pewnością zachwyci małych odkrywców, którzy uwielbiają właśnie takie atrakcje. Dodatkowo, w różnych miejscach bujaczka ukryte są dzwoneczki, delikatne piszczałki i grzechotki, które pobudzają dziecko do odkrywania.

Wymiary: 64 x 35 x 51cm

Maksymalna zalecana waga to 20 kg

Little Bird Told Me to brytyjski producent zabawek dla niemowląt i dzieci. W ofercie Little Bird Told Me znajdziemy rozwijające, bezpieczne zabawki o niebanalnym wzornictwie,  przeznaczone dla niemowląt i dzieci. Są to m.in. wyjątkowe koniki i bujaczki na biegunach, karuzelki nad łóżeczko, maty edukacyjne i zawieszki.