Little Bird Told Me Konik na biegunach białyLittle Bird Told Me Konik na biegunach białyLittle Bird Told Me Konik na biegunach białyLittle Bird Told Me Konik na biegunach biały
Little Bird Told Me Konik na biegunach biały
Little Bird Told Me Konik na biegunach biały
Little Bird Told Me Konik na biegunach biały
Little Bird Told Me Konik na biegunach biały
Piękny, dziewczęcy konik na biegunach marki Little Bird Told Me dostarczy maluchom sporo zabawy, zwłaszcza, że posiada w kieszonce dodatkową zabawkę - misia.
Udostępnij:

Wspaniały, luksusowy konik na biegunach dla dzieci Dylan & Boo marki  Little Bird Told Me ma w zanadrzu coś jeszcze, nie tylko chęci do bujania dzieci - w kieszonce czeka na dziecko uroczy miś przytulanka. Wysoka jakość wykonania gwarantuje, że konik będzie bawił dzieci przez długie lata. Wykonany z tkaniny o oryginalnym wzorze, ma grzywę i ogon z mięciutkiego zamszu. 

Tkanina zaprojektowana specjalnie dla Little Bird Told Me przez Rosalind Maroney- znaną angielską ilustratorkę. 

Instrukcje czyszczenia: czystą gąbką tylko przy użyciu łagodnego detergentu i ciepłej wody.

Wymiary: 78 x 31 x 65 cm
Wysokość siedziska: ok. 46 cm
Maksymalna zalecana waga to 20 kg

Little Bird Told Me to brytyjski producent zabawek dla niemowląt i dzieci. W ofercie Little Bird Told Me znajdziemy rozwijające, bezpieczne zabawki o niebanalnym wzornictwie,  przeznaczone dla niemowląt i dzieci. Są to m.in. wyjątkowe koniki i bujaczki na biegunach, karuzelki nad łóżeczko, maty edukacyjne i zawieszki.