Little Bird Told Me Konik na biegunach różowyLittle Bird Told Me Konik na biegunach różowyLittle Bird Told Me Konik na biegunach różowyLittle Bird Told Me Konik na biegunach różowy
Little Bird Told Me Konik na biegunach różowy
Little Bird Told Me Konik na biegunach różowy
Little Bird Told Me Konik na biegunach różowy
Little Bird Told Me Konik na biegunach różowy
Piękny, dziewczęcy konik na biegunach marki Little Bird Told Me dostarczy maluchom sporo zabawy, zwłaszcza, że posiada w kieszonce dodatkową zabawkę - konika.
Udostępnij:

Wspaniały konik na biegunach dla dziewczynek Pixie & Fluff marki  Little Bird Told Me ma w zanadrzu coś jeszcze, nie tylko chęci do bujania dzieci - w kieszonce czeka na dziewczynkę uroczy konik przytulanka. Wysoka jakość wykonania gwarantuje, że konik będzie bawił dziewczynki przez długie lata. Wykonany z tkaniny o oryginalnym wzorze, ma grzywę i ogon z mięciutkiego zamszu. 

Instrukcje czyszczenia: czystą gąbką tylko przy użyciu łagodnego detergentu i ciepłej wody.

Wymiary: 64 x 35 x 51cm
Wysokość siedziska: ok. 34cm
Maksymalna zalecana waga to 20 kgLittle Bird Told Me to brytyjski producent zabawek dla niemowląt i dzieci. W ofercie Little Bird Told Me znajdziemy rozwijające, bezpieczne zabawki o niebanalnym wzornictwie,  przeznaczone dla niemowląt i dzieci. Są to m.in. wyjątkowe koniki i bujaczki na biegunach, karuzelki nad łóżeczko, maty edukacyjne i zawieszki.