Little Bird Told Me Mata edukacyjna PiesekLittle Bird Told Me Mata edukacyjna PiesekLittle Bird Told Me Mata edukacyjna PiesekLittle Bird Told Me Mata edukacyjna Piesek
Little Bird Told Me Mata edukacyjna Piesek
Little Bird Told Me Mata edukacyjna Piesek
Little Bird Told Me Mata edukacyjna Piesek
Little Bird Told Me Mata edukacyjna Piesek
Cena:368,00PLN
Piękna i wyjątkowa mata edukacyjna Piesek marki Little Bird Told Me to luksusowa i mięciutka mata stworzona z myślą o tych, którzy nie szukają oryginalnych rozwiązań do pokoju dziecka.
Udostępnij:

Fantastyczna wielofunkcyjna mata edukacyjna Piesek 4w1 to luksusowa mata marki Little Bird Tolde Me, wykonana z najwyższej jakości, mięciutkich i miłych w dotyku materiałów. Mata dzięki swojej funkcjonalności może służyć maluszkowi aż do 4 roku życia. Mata edukacyjna wyposażona jest w demontowaną poduszeczkę, która może być podparciem dla główki lub klatki piersiowej maleństwa. Mata ma w zestawie 3 zabawki z gryzakami oraz jedną pozytywkę. Pałąki można odczepić tak, by mata służyła dziecku przez długi czas. Podstawę maty moża umyć.

Wymiary: 50x90x80 cm

Little Bird Told Me to brytyjska marka, która produkuje niesamowite zabawki dla dzieci. W ofercie Little Bird Told Me znajdziemy rozwijające, bezpieczne zabawki dla dzieci o niebanalnym wzornictwie,  przeznaczone dla niemowląt i dzieci. Są to m.in. wyjątkowe konie na biegunach, karuzelki nad łóżeczko, maty edukacyjne i zawieszki.