Little Bird Told Me Owieczka na biegunachLittle Bird Told Me Owieczka na biegunachLittle Bird Told Me Owieczka na biegunachLittle Bird Told Me Owieczka na biegunach
Little Bird Told Me Owieczka na biegunach
Little Bird Told Me Owieczka na biegunach
Little Bird Told Me Owieczka na biegunach
Little Bird Told Me Owieczka na biegunach
Cena:598,00PLN
Urocza owieczka na biegunach marki Little Bird Told Me to ciekawa alternatywa do tradycyjnych koników na biegunach. Włochata owieczka z pewnością dostarczy maluchom sporo zabawy i będzie pięknym i oryginalnym dodatkiem do pokoju dziecka.
Udostępnij:

Urocza owieczka na biegunach marki Little Bird Told Me to ciekawa alternatywa do tradycyjnych koników na biegunach. Włochata owieczka z pewnością dostarczy maluchom sporo zabawy i będzie pięknym i oryginalnym dodatkiem do pokoju dziecka. Zabawka wymarzona na prezent dla najmłodszych. Wysoka jakość wykonania gwarantuje, że owieczka będzie bawiła dzieci przez długie lata. 

Zabawka jest miękka i przyjemna w dotyku.

Instrukcje czyszczenia: czystą gąbką tylko przy użyciu łagodnego detergentu i ciepłej wody.

Wymiary: 54 x 30 x 64cm
Wysokość siedziska: ok. 34cm
Maksymalna zalecana waga to 20 kg

Little Bird Told Me to brytyjski producent zabawek dla niemowląt i dzieci. W ofercie Little Bird Told Me znajdziemy rozwijające, bezpieczne zabawki o niebanalnym wzornictwie,  przeznaczone dla niemowląt i dzieci. Są to m.in. wyjątkowe koniki i bujaczki na biegunach, karuzelki nad łóżeczko, maty edukacyjne i zawieszki.