Little Bird Told Me Pchacz Piesek
Little Bird Told Me Pchacz Piesek
Little Bird Told Me Pchacz Piesek
Little Bird Told Me Pchacz Piesek
Little Bird Told Me Pchacz Piesek
Little Bird Told Me Pchacz Piesek
Uroczy piesek marki Little Bird Told Me zamiast biegun posiada cztery kółka i rączkę do prowadzenia przez malucha. Puszysty piesek udostępnia także swoich pleców jako wygodnego środka lokomocji.
Udostępnij:

Uroczy pchacz piesek marki Little Bird Told Me zamiast biegun posiada cztery kółka i rączkę do prowadzenia przez malucha. Piesek jest idealną zabawką wspierającą dziecko w stawianiu pierwszych kroków. Dziecko trzymające stabilną zabawkę ma wieksze poczucie równowagi, dzięki czemu pewniej maszeruje na swoje pierwsze piesze wycieczki. Puszysty piesek udostępnia także swoich pleców jako wygodnego środka lokomocji. Maluch może więc jeździć na jego grzbiecie.Włochaty piesek z pewnością dostarczy maluchom sporo zabawy i będzie pięknym i oryginalnym dodatkiem do pokoju dziecka. Piesek został wyposażony w kubraczek idealny na spacery w chłodniejsze dni. Gumowe opony nadają się do jeżdżenia po gładkich podłogach.

Zabawka wymarzona na prezent dla najmłodszych. Wysoka jakość wykonania gwarantuje świetną i bezpieczną zabawę.

Zabawka jest miękka i przyjemna w dotyku.


Czyszczenie Instrukcja: tylko gąbka czysta, używając łagodnego detergentu i ciepłej wody


Wymiary: 64x35x50cm

Wysokość siedziska: 26 cm (około)

Maksymalna zalecana dopuszczalna waga to 20 kg

Little Bird Told Me to brytyjski producent zabawek dla niemowląt i dzieci. W ofercie Little Bird Told Me znajdziemy rozwijające, bezpieczne zabawki o niebanalnym wzornictwie,  przeznaczone dla niemowląt i dzieci. Są to m.in. wyjątkowe koniki i bujaczki na biegunach, karuzelki nad łóżeczko, maty edukacyjne i zawieszki.