Cena promocyjna:448,00PLN 428,00PLN
Ilość szt. :
Uroczy piesek Dexter marki Little Bird Told Me zamiast biegun posiada cztery kółka i rączkę do prowadzenia przez malucha. Puszysty piesek udostępnia także swoich pleców jako wygodnego środka lokomocji.
Dostawa
1-2 dni
Dostępność
jest
Koszt transportu
8,90 zł
Udostępnij:

Uroczy pchacz piesek Dexter marki Little Bird Told Me jest idealną zabawką wspierającą dziecko w stawianiu pierwszych kroków. Dziecko trzymające stabilną zabawkę ma wieksze poczucie równowagi, dzięki czemu pewniej maszeruje na swoje pierwsze piesze wycieczki. Puszysty piesek udostępnia także swoich pleców jako wygodnego siedziska lub środka lokomocji. Maluch może więc jeździć na jego grzbiecie. Włochaty piesek z pewnością dostarczy maluchom sporo zabawy i będzie pięknym i oryginalnym dodatkiem do pokoju dziecka. Piesek został wyposażony w obrożę. Gumowe opony nadają się do jeżdżenia po gładkich podłogach.

Zabawka wymarzona na prezent dla najmłodszych. Wysoka jakość wykonania gwarantuje świetną i bezpieczną zabawę.


Zabawka jest miękka i przyjemna w dotyku.


Czyszczenie Instrukcja: tylko gąbka czysta, używając łagodnego detergentu i ciepłej wody.


Wymiary:

64x35x50cm
wysokość siedziska: 26 cm (około)

Maksymalna zalecana dopuszczalna waga to 20 kg

Little Bird Told Me to brytyjski producent zabawek dla niemowląt i dzieci. W ofercie Little Bird Told Me znajdziemy rozwijające, bezpieczne zabawki o niebanalnym wzornictwie,  przeznaczone dla niemowląt i dzieci. Są to m.in. wyjątkowe koniki i bujaczki na biegunach, karuzelki nad łóżeczko, maty edukacyjne i zawieszki.