Cena promocyjna:448,00PLN 418,00PLN
Ilość szt. :
Urocza Gąsieniczka na biegunach marki Little Bird Told Me o typowo dziewczęcej kolorystyce to wielofunkcyja i rozwijająca aktywność dziecka zabawka, która została już doceniona i nagrodzona przez rodziców za swoje walory.
Dostawa
1-2 dni
Dostępność
jest
Koszt transportu
15 zł
Udostępnij:

Gąsieniczka na biegunach to zabawka doskonała. Zabawka została wykonana z najwyższej jakości materiałów, co  gwarantuje bezpieczeństwo i przyjemność z zabawy. Jest miękka, przyjemna i bardzo funkcjonalna. Bujaczek ma 50 cm wysokośc- siedzisko jest na poziomie 26 cm. Siedzisko skrywa schowek na drobiazgi oraz małą zabawkę- gąsienniczkę, co z pewnością zachwyci małych odkrywców, którzy uwielbiają właśnie takie atrakcje. Dodatkowo, w różnych miejscach bujaczka ukryte są dzwoneczki, delikatne piszczałki i grzechotki, które pobudzają dziecko do odkrywania.

Wymiary: 64 x 35 x 51cm

Maksymalna zalecana waga to 20 kg

Little Bird Told Me to brytyjski producent zabawek dla niemowląt i dzieci. W ofercie Little Bird Told Me znajdziemy rozwijające, bezpieczne zabawki o niebanalnym wzornictwie,  przeznaczone dla niemowląt i dzieci. Są to m.in. wyjątkowe koniki i bujaczki na biegunach, karuzelki nad łóżeczko, maty edukacyjne i zawieszki.