Lorena Canals

Lorena Canals

Urządzić przestrzeń przyjazną dla dziecka – to priorytet rodziców kierujących się dobrem swojej pociechy przy aranżowaniu przestrzeni do zabawy. Pokój powinien być przede wszystkim bezpieczny, bez ostrych kantów, o które można się uderzyć czy podłogi, na której można się poślizgnąć. Temu zapobiec może dywan Lorena Canals, po którym można chodzić również na boso. Zapewniający miękkość oraz ciepło materiał jest tym, co wyróżnia markę spośród innych znajdujących się na rynku.

Lorena Canals – bezpieczeństwo i wygoda w jednym

Dzieci zwykle lubią bawić się na podłodze – tam rozkładają klocki czy szaleją samochodzikami. Z tego względu w pierwszej kolejności powinniśmy zadbać o to, aby maluch mógł wygodnie usiąść, bez narażenia na przeziębienie wynikające z bezpośredniego kontaktu z panelami. Dywan Lorena Canals zapewnia odpowiednią miękkość, która uprzyjemni zabawę Twojemu dziecku, a także zapewni bezpieczeństwo przed ewentualnym upadkiem – szczególnie istotne, gdy najmłodsi domownicy dopiero uczą się chodzić. Amortyzacja przed uderzeniem to kolejny atut wynikający z posiadania dywanu Lorena Canals. Hiszpańska marka Lorena Canals specjalizuje się w produkcji akcesoriów dziecięcych. Z myślą o najmłodszych powstają antyalergiczne dywany akrylowe oraz bawełniane wykonane z naturalnych materiałów z wykorzystaniem ekologicznych barwinków. Zapewniają wygodę, ale również bezpieczeństwo, które jest najważniejszym aspektem, jeśli chodzi o urządzanie przestrzeni dla swojego malucha.

Szeroki wybór dywanów

Lorena Canals oferuje szeroki wybór dywanów dla dziewczynek oraz chłopców. Bogactwo wzorów i odcieni oraz kształtów ułatwiają dobranie idealnego produktu dla swojego malucha – takiego, który przypadnie mu do gustu i sprawi, że dziecko będzie chętnie na nim siedziało lub chodziło po pokoju na bosaka. Nie trzeba również obawiać się, że pociecha podczas zabawy zabrudzi dywan. Produkty Lorena Canals nie muszą być czyszczone chemicznie. Wystarczy wrzucić je do pralki, aby znów były estetyczne, co więcej, domowa pralka nie niszczy materiału, z którego są wykonane.

Lorena Canals
1238.00PLN 1138.00PLN
Filtry
Płeć
15PLN 8074PLN
Polecamy
 
dywan kosmosplafon granatowy diament