Dywan dziecięcy Lorena Canals Tie-Dye Blue to bawełniany dywan o okrągłym kształcie i ciemnoniebieskim kolorze, który ozdobi pokój dziecięcy lub młodzieżowy, nie tylko dla chłopca.
Udostępnij:
Dywan dziecięcy Tie-Dye Vintage Blue marki Lorena Canals jest w ciemnoniebieskim kolorze i jest okrągły. Dywan posiada wzór jaki daje ręczne farbowanie po wcześniejszym zwinięciu w kulkę, przez co ma bardzo swobodny charakter w stylu boho. Będzie pasować do wnętrz dla dzieci jak i młodzieży, bez względu na płeć. Miękka i miła w dotyku faktura zapewnią doskonały komfort użytkowania dywanu.


Dywany Lorena Canals wykonane są z najwyższej jakości bawełny i przeznaczone są do prania w pralce. Nie będzie problemu z  czyszczeniem dywanu, który w pokoju dziecięcym bardzo szybko może się ubrudzić.

Dywan spełnia niezbędne normy jakości i bezpieczeństwa do użytku przez dzieci. Wyprodukowany z użyciem nietoksycznych i bezpiecznych dla środowiska barwników naturalnych. Posiada certyfikaty ISO i Aitex. Dywan jest wytwarzany ręcznie przez co mogą pojawić się drobne różnice w kolorze.


Wymiary:
średnica 150 cm

Materiał:
100% bawełna
Ręcznie tkany


Kolor:
ciemnoniebieski

Możliwość prania w pralce w temperaturze 30 stopni.


Ponieważ dywany dla dzieci Lorena Canals tkane i barwione są ręcznie, zalecamy pranie ich oddzielnie.