Lorena Canals Dywan akrylowy w gwiazdki cielisty róż 120x160 cmLorena Canals Dywan akrylowy w gwiazdki cielisty róż 120x160 cmLorena Canals Dywan akrylowy w gwiazdki cielisty róż 120x160 cmLorena Canals Dywan akrylowy w gwiazdki cielisty róż 120x160 cm
Lorena Canals Dywan akrylowy w gwiazdki cielisty róż 120x160 cm
Lorena Canals Dywan akrylowy w gwiazdki cielisty róż 120x160 cm
Lorena Canals Dywan akrylowy w gwiazdki cielisty róż 120x160 cm
Lorena Canals Dywan akrylowy w gwiazdki cielisty róż 120x160 cm
Subtelny dywan akrylowy w gwiazdki Estrellitas Nude marki Lorena Canals w kolorze  będzie uroczym elementem wystroju pokoju w kolorze pudrowego różu.
Udostępnij:
Akrylowy dywan dziecięcy znanej marki Lorena Canals utrzymany jest w delikatnej kolorystyce i w urocze gwiazdki co daje możliwość łatwego dopasowania go do różnych wystrojów pokoi dziecięcych. Dywan będzie uroczym i delikatnym dodatkiem, a jego doskonała jakość wykonania sprawi, że będzie prezentować się wspaniale w pokoju dziecka.

Dywany dla dzieci Lorena Canals znane są w Europie z dobrej jakości oraz oryginalnego designu.
Dywan został wyprodukowany z najwyższej jakości antyalergicznego akrylu, co jest bardzo istotne, zwłaszcza dla dzieci skłonnych do alergii np. na wełnę.

Dywany Lorena Canals cieszą się ogromnym uznaniem wśród rodziców zarówno ze względu na walory estetyczne jak i na jakość ich wykonania. Bogata gama wzorów i kolorów sprawiają, że dywany dla dzieci Lorena Canals to obowiązkowy element wystroju pokoju dziecka.

Dywany dla dzieci Lorena Canals:
Miękkie i przyjemne w dotyku
Wykonane są w 100% z najwyższej jakości akrylu (imitującego wełnę).
Są antyalergiczne


Wymiary:
120x160 cm Wzór: białe gwiazdki
Kolor: nude, biały
Czyszczenie: wodne

W przypadku dywanów strzyżonych, możemy przez pewien czas znajdować w nich drobne pyłki oraz luźne kawałki  wełny lub acrylu, co jest pozostałością po procesie strzyżenia. Dolegliwości te ustępują po kilku odkurzaniach.

Zalecamy maty do zabawy, które uchronią dywan przed zabrudzeniem.