Dywan Monstera marki Lorena Canals, w kształcie liścia monstery w modnym, oliwkowym kolorze to wspaniały dodatek do każdego wnętrza.
Dostawa
1-2 dni
Dostępność
jest
Koszt transportu
20 zł
Udostępnij:
Bawełniany dywan Liść marki Lorena Canals, który będzie świetnie wyglądał zarówno w pokoju dziecięcym jak i w sypialni czy w salonie. Modny w tym sezonie, oliwkowy kolor powoduje, że dywan przypomina prawdziwy liść monstery. Dywan jest wykonany ręcznie z naturalnych produktów i farbowany naturalnymi barwnikami. Jest bardzo praktyczny, ponieważ możemy wyprać go w domowej pralce o pojemności minimum 5kg. Idealnie odświeży wnętrze na nadchodzącą wiosnę!


Wymiary:
120x180cm


Materiał:
97% bawełna 3% dodatku innego materiału

Kolor:
oliwkowy


W celu zapewnienia lepszej przyczepności dywanu do podłogi, zaleca się zastosowanie maty antypoślizgowej.Dywan do prania w pralce w temperaturze 30 stopni. Prać oddzielnie.


Lorena Canals to hiszpańska marka, ceniona na świecie za ogromny wybór pięknych i znakomitej jakości dywanów dziecięcych i młodzieżowych. Dywany bawełniane wykonane są ręcznie z bawełny, która jest barwiona nietoksycznymi i przyjaznymi dla środowiska barwnikami. Posiada certyfikat AITEX. Dywany spełniają wszelkie wymogi dla produktów używanych przez dzieci.