Lorena Canals Dywan bawełniany w ciemne gwiazdy beżowy 120x160 cmLorena Canals Dywan bawełniany w ciemne gwiazdy beżowy 120x160 cmLorena Canals Dywan bawełniany w ciemne gwiazdy beżowy 120x160 cm
Lorena Canals Dywan bawełniany w ciemne gwiazdy beżowy 120x160 cm
Lorena Canals Dywan bawełniany w ciemne gwiazdy beżowy 120x160 cm
Lorena Canals Dywan bawełniany w ciemne gwiazdy beżowy 120x160 cm
Cena:668,00PLN
Dywan dziecięcy Linen Messy Stars Grey z kolekcji marki Lorena Canals jest to dywan w gwiazdki w naturalnej kolorystyce naturalnego beżu i szarości.
Udostępnij:
Dywan dziecięcy Linen Messy Stars Grey z marki Lorena Canals to dywan utrzymany w neutralnej tonacji, co pozwoli nam łatwo dopasować go do różnych aranżacji pokoi dla dzieci. Dywan jest w kolorze naturalnego beżu w modny wzór szarych gwiazdek i niewątpliwie przypadnie do gustu starszym dzieciom oraz młodzieży. Specyficzne połączenie kolorów i ciekawy design dywanu będzie oryginalnym okryciem podłogi.


Wymiary:
120x160cm

Materiał:
100% bawełna

Kolor:
beżowy/ szaryPonieważ dywan został wykonany ze 100% doskonałej jakości bawełny nie musimy martwić się o utrzymanie dywanu w czystości ponieważ można go po prostu wyprać w pralce w 30 stopniach. Prać oddzielnie.


Używanie dywanu jest przyjemne, ponieważ dywan jest bardzo miękki, ale powoduje to konieczność stosowania maty antypoślizgowej.


Dywan został wyprodukowany w wyniku ręcznej pracy przy użyciu tradycyjnych technik, z farbowanej naturalnymi barwnikami przędzy bawełnianej. Marka przestrzega wszelkich norm,co skutkuje licznymi certyfikatami oznaczającymi, że dywany Lorena Canals są bezpieczne dla dzieci.