Lorena Canals Dywan Big Skull Headphones Blue 140x200cmLorena Canals Dywan Big Skull Headphones Blue 140x200cmLorena Canals Dywan Big Skull Headphones Blue 140x200cm
Lorena Canals Dywan Big Skull Headphones Blue 140x200cm
Lorena Canals Dywan Big Skull Headphones Blue 140x200cm
Lorena Canals Dywan Big Skull Headphones Blue 140x200cm
Cena:1989,00PLN
Wełniany dywan dziecięcy Big Skull Headphones marki Lorena Canals to gruby i mięsisty dywan dla starszych dzieci lub młodzieży z oryginalną czaszką w słuchawkach.
Udostępnij:

Przychodzi taki czas w życiu każdego dziecka, że kolorowe misie i uśmiechnięte dinozaury przestają bawić, a stają się powodem do wstydu przez kolegami i koleżankami ze szkoły. To znak, że młody człowiek powoli przestaje być dzieckiem i staje się reprezentantem młodzieży. W ślad za tymi zmianami powinny pójść modyfikacje w pokoju syna lub córki. Wobec tego, jakie elementy wystroju sprawdzą się w pokoju dorastającego nastolatka? Dywan z czaszką w słuchawkach z pewnością będzie dobrym wyborem. Jeżeli tylko pozwolisz dziecku wziąć udział w podejmowaniu decyzji, gwarantujemy, że ten model znajdzie się wśród najbardziej pożądanych opcji!

Modna czacha pozwala zerwać z wizerunkiem małolata i ułatwia zapraszanie znajomych z klasy bez obaw, że wyjdzie się na zbyt dziecinnego. Niebanalny wzór tego modelu idzie w parze z nowoczesną kolorystyką – pastele znakomicie wpisują się w najnowsze trendy wnętrzarskie i świetnie prezentują się w pokoju młodzieżowym.

Młodzieżowy dywan z czaszką w słuchawkach

Unikalna estetyka to nie jedyny powód, by wybrać dywan Big Skull Headphones Blue marki Lorena Canals. Co jeszcze przemawia na korzyść tego modelu? Przede wszystkim jakość wykonania. Dywan jest ręcznie tkany z najlepszej wełny nowozelandzkiej, a jego właściwości potwierdza europejski certyfikat jakości i bezpieczeństwa. Dywan znakomicie zaprezentuje się na środku parkietu – w samym centrum młodzieżowej przestrzeni.