Lorena Canals Dywan dziecięcy Cenefa Nubes Blue 120x160 cmLorena Canals Dywan dziecięcy Cenefa Nubes Blue 120x160 cmLorena Canals Dywan dziecięcy Cenefa Nubes Blue 120x160 cm
Lorena Canals Dywan dziecięcy Cenefa Nubes Blue 120x160 cm
Lorena Canals Dywan dziecięcy Cenefa Nubes Blue 120x160 cm
Lorena Canals Dywan dziecięcy Cenefa Nubes Blue 120x160 cm
Cena:628,00PLN
Dywan dziecięcy Cenefa Nubes Blue ma śliczny wzór chmurek na błękitnym niebie, ozdobi pokój zarówno chłopca jak i dziewczynki.
Udostępnij:
Dywan dziecięcy Cenefa Nubes Blue marki Lorena Canals ma szalenie modny wzór chmurek, na błękitnym tle. Miękki i delikatny dywan wspaniale ozdobi i nada uroczego charakteru pokojowi dziecięcemu nie tylko dla chłopca. Dywan jest znakomitej jakości i będzie się znakomicie prezentować w aranżacjach dziecięcych.


Dzięki temu, że dywan wykonano z bawełny, nie ma problemu z utrzymaniem go w czystości, gdy się zabrudzi wystarczy go wyprać.

Dywan spełnia normy bezpieczeństwa wumagane przy produktach dla dzieci. Dodatkowo przy produkcji nie użyto żadnych toksycznych i szkodzących środowisku substancji, więc jest to produkt ekologiczny. Dywany Lorena Canals posiadają certyfikaty ISO oraz Aitex. Dywan jest tworzony ręcznie przez co mogą wystąpić drobne różnice w kolorze.

Dla lepszej przyczepności zalecamy, aby dywany dla dzieci Lorena Canals  zawsze kłaść na matach antypoślizgowych.

Wymiary: 120x160cm
Materiał - 100% bawełna

Możliwość prania w pralce w temperaturze 30 stopni
Posiada europejski certyfikat jakości i bezpieczeństwa
Ponieważ dywany dla dzieci Lorena Canals tkane i barwione są ręcznie, zalecamy pranie ich oddzielnie.

Lorena Canals to hiszpańska marka znana na rynku, znana i ceniona na świecie. Producent słynie z doskonałej jakości dywanów i posiada ogromny wybór ich rodzajów i wzorów.