Lorena Canals Dywan dziecięcy Flaga UK różowy Flag England Baby Rosa 120x160cmLorena Canals Dywan dziecięcy Flaga UK różowy Flag England Baby Rosa 120x160cm
Lorena Canals Dywan dziecięcy Flaga UK różowy Flag England Baby Rosa 120x160cm
Lorena Canals Dywan dziecięcy Flaga UK różowy Flag England Baby Rosa 120x160cm
Cena:628,00PLN
Dywan Flaga Flag England Baby Rosa marki Lorena Canals to dziecięca i bardzo dziewczęca wersja dywanu z niezmiennie modnym  motywem flagi UK.
Udostępnij:
Dywan Flaga Flag England Baby Rosa marki Lorena Canals to propozycja na podłogę do pokoju dedykowanego dziewczynce. Dywan jest miękki i delikatny, zapewniając przez to duży komfortrt użytkowania. Różowy dywan Flag England będzie niebanalnym dodatkiem, nadającym ciekawego stylu w pokoju dla młodszych dziewczynek i maluszków.

Lorena Canals jako jedna z pierwszych marek zastosowała motyw flagi na dywanach dla dzieci, tworząc dwie kolekcje o wielu odcieniach. W ten oto sposób dywan flaga dostał się do pokoju dziecięcego i zdobi go od podstaw. 

Dywan dziecięcy Flag England Rosa jest wykonany w 100% z najwyższej jakości bawełny i jest ręcznie tkany.

Dywany bawełniane marki Lorena Canals przeznaczone są do prania w pralce, nie będzie więc problemu w  czyszczeniu proponowanego przez nas jasnego dywanu.

Dywan jest wytwarzany ręcznie, mogą więc wystąoić drobne różnice w kolorze.
Dywan produkowany jest z poszanowaniem środowiska naturalnego, bez użycia toksycznych barwników. Produkt posiada certyfikaty ISO oraz Aitex. Spełnia wszystkie normy bezpieczeństwa wymagane w produktach dla dzieci.

Dla lepszej przyczepności zalecamy, aby dywany dla dzieci Lorena Canals  zawsze kłaść na matach antypoślizgowych.


Wymiary:
140x200cm

Materiał:
100% bawełna

Kolor:
różowy, biały

Pranie w pralce w temperaturze 30 stopni
Dywan posiada europejskie certyfikaty jakości i bezpieczeństwa


Dywany dla dzieci Lorena Canals tkane są i barwione ręcznie, zalecamy pranie ich oddzielnie.

Lorena Canals to hiszpańska marka znana na rynku, ponieważ jako pierwsza z producentów dywanów postawiła na dywany dla dzieci. Dywany dla dzieci Lorena Canals to miękkie, recznie tkane dywany o ciekawych i pięknych wzorach. Wszystkie dywany dla dzieci tej marki posiadają europejskie certyfikaty jakości i bezpieczeństwa. Lorena Canals to dywany, które cieszą oko i stopy. :)