Cena promocyjna:1308,00PLN 1198,00PLN
Ilość szt. :
Dywan Kosmos Universe marki Lorena Canals to fantastyczny dywan bawełniany z dziecięcym wzorem, który dodatkowo posiada doszytą ozdobną gwiazdkę.
Dostawa
1-2 dni
Dostępność
jest
Koszt transportu
20 zł
Udostępnij:
Śliczny dywan dziecięcy Kosmos marki Lorena Canals to wspaniała propozycja na podłogę do pokoju dziecka pochodząca z nowej kolekcji Galaxy. Dywan ma ciemny, czarny kolor i ozdobiony jest niezwykle uroczym wzorem nawiązującym do kosmosu, który zachwyci każde dziecko. Jak na kosmos przystało dywan posiada gwiazdy, planety i rakietę.


Dywan dziecięcy Universe jest gruby i został wykonany z doskonałej jakości, miękkiej bawełny, która była ręcznie farbowana. Dywan ręcznie tkany.


Wymiary:
140x200 cm


Materiał:
100% bawełna


Kolor:
czarny/ kremowy


 

W przypadku dywanów strzyżonych, istnieje prawdopodobieństwo znajdowania w nich przez pewien czas drobnych pyłków oraz luźnych kawałki  bawełny, co jest konsekwencją procesu strzyżenia. Dolegliwości te ustępują po kilku odkurzaniach.


Dywan jest miękki i warto zastosować do niego matę antypoślizgową. Lorena Canals to marka pochodząca z Hiszpaniii mająca w ofercie wiele niezwykłych i pięknych wzorów dywanów dziecięcych i młodzieżowych. Dywany Lorena Canals cechuje doskonała jajość materiałów i wykonania.