Lorena Canals Dywan dziecięcy Galleta Pink-Beige ReversibleLorena Canals Dywan dziecięcy Galleta Pink-Beige ReversibleLorena Canals Dywan dziecięcy Galleta Pink-Beige Reversible
Lorena Canals Dywan dziecięcy Galleta Pink-Beige Reversible
Lorena Canals Dywan dziecięcy Galleta Pink-Beige Reversible
Lorena Canals Dywan dziecięcy Galleta Pink-Beige Reversible
Cena:758,00PLN
Dwustronny dywan dziecięcy Galleta Pink-Beige Reversible marki Lorena Canals to jeden z najbardziej uroczych dywanów tego producenta.
Udostępnij:
Dwustronny dywan dziecięcy Herbatnik marki Lorena Canals to śliczny i subtelny dywan, w uroczym kształcie ciasteczka, który będzie doskonale prezentować się w pokoju małego dziecka. Pastelowe kolory dywanu i wzór kropeczek sprawdzą się w aranżacji wnętrza stworzonego dla dziewczynek. Prezentowany dywan herbatnik jest dwustronny dzięki temu możemy na przemian używać różowej lub kremowej strony. Będzie to również duże ułatwienie gdy jedna ze stron się zabrudzi wystarczy wtedy dywan obrócić. ;)


Wymiary:
120x160cm

Materiał:
100% bawełna

Kolor:
różowy/ kremowy (jedna strona różowa w kremowe kropki, druga strona kremowa w różowe kropki)Dywan Galleta Pink-Beige jest wykonany z 100% bawełny, co skutkuje tym, że gdy się zabrudzi wystarczy umieścić go w pralce i wyprać w 30° C. Prać oddzielnie.


Dywan jest bardzo miękki, więc aby lepiej przylegał do podłogi zalecamy stosowanie maty antyposlizgowej.


Każdy dywan Lorena Canals produkowany jest z najwyższą starannością, ponieważ tkany i barwiony jest ręcznie. Do jego produkcji używane są wyłącznie naturalne materiały, co sprawia, że jest on produktem ekologicznym, całkowicie bezpiecznym dla dzieci. Posiada szereg certyfikatów potwierdzających jego bezpieczeństwo i jakość.