Już od:
455,00PLN 418,00PLN
Warianty:
Ilość szt. :
Dywan ABC Beige z kolekcji Lorena Canals to dywan znkomitej jakości w jasnej i uniwersalnej kolorystyce, pasującej do różnie urządzonych pokoi zarówno dla chłopców oraz dziewczynek.
Dostawa
1-2 dni
Dostępność
jest
Koszt transportu
20 zł
Udostępnij:
Dywan dziecięcy ABC Beige marki Lorena Canals to beżowy dywan ozdobiony alfabetem w kolorze białym .  Dzięki jasnej kolorystyce proponowany dywan wprowadzi do wnętrza światło i świeżość. Dywan to uniwersalna propozcja do pokoju dziecięcego, łatwo sopasujemy go do różni urządzonych wnętrz zarówno dla chłopca jaki i dziewczynki.

Dywan Lorena Canals wykonano z doskonałej jakości 100% bawełny i jest on przznaczony do prania w pralce. Dzięki temu nie będzie problemu z czyszczeniem jasnego dywanu, który w pokoju dziecięcym szybko się brudzi.

Dywan spełnia wymagane normy jakości i bezpieczeństwa dla produktów dziecięcych. Posiada certyfikaty ISO i AITEX. Produkt jest ekologiczny, przy jego produkcji nie użyto niebezpiecznych i szkodzących środowisku barwników. Dywan jest wytwarzany ręcznie przez co mogą zdarzyć się drobne różnice w kolorze.

Dywan dostęny jest także w kolorach: różowym , niebieskim.

Cechy produktu:

Wymiary:
120x160cm

Kolor:
beżowy, biały

Materiał:
100% bawełna
ręcznie tkany

Możliwość prania w pralce w temperaturze 30 stopni

Posiada europejski certyfikat jakości i bezpieczeństwa

Dla lepszej przyczepności dywanu zalecamy stosowanie maty antypoślizgowej.

Ponieważ dywany Lorena Canals tkane i barwione są ręcznie, zalecamy pranie ich oddzielnie.