Lorena Canals Dywan dziecięcy Reno Grey 120x160 cmLorena Canals Dywan dziecięcy Reno Grey 120x160 cm
Lorena Canals Dywan dziecięcy Reno Grey 120x160 cm
Lorena Canals Dywan dziecięcy Reno Grey 120x160 cm
Cena:1348,00PLN
Akrylowy dywan dla dzieci i młodzieży z motywem poroża renifera marki Lorena Canals to piękny, nie tylko bożonarodzeniowy dodatek do pokoju.
Udostępnij:
Akrylowy dywan dla dzieci i młodzieży z motywem poroża renifera marki Lorena Canals to piękny, nie tylko bożonarodzeniowy dodatek do pokoju. Dywan ten ma oryginalny i bardzo  bardzo efektowny wzór, który sprawia, że dywan z pewnośćią będzie wzbudzał zadrość wszystkich gości. 

Dywany dla dzieci Lorena Canals znane są w Europie z dobrej jakości oraz oryginalnego designu.
Dywan został wyprodukowany z najwyższej jakości antyalergicznego akrylu, co jest bardzo istotne, zwłaszcza dla dzieci skłonnych do alergii np. na wełnę.
Dywany Lorena Canals cieszą się ogromnym uznaniem wśród rodziców zarówno ze względu na walory estetyczne jak i na jakość ich wykonania. Bogata gama wzorów i kolorów sprawiają, że dywany dla dzieci Lorena Canals to obowiązkowy element wystroju pokoju dziecka.

Dywany dla dzieci Lorena Canals:
Miękkie i przyjemne w dotyku
Wykonane są w 100% z najwyższej jakości akrylu (imitującego wełnę).
Są antyalergiczne


Wymiary: 120x160 cm
Wzór: biała głowa renifera 
Kolor: szary, biały
Czyszczenie: wodne

W przypadku dywanów strzyżonych, możemy przez pewien czas znajdować w nich drobne pyłki oraz luźne kawałki  wełny lub acrylu, co jest pozostałością po procesie strzyżenia. Dolegliwości te ustępują po kilku odkurzaniach.
Nie jest zalecane, aby dzieci do 24 miesiąca życia bawiły się bezpośrednio na dywanie, zalecamy maty do zabawy.