Lorena Canals Dywan dziecięcy Vaca Pink 140x220 cmLorena Canals Dywan dziecięcy Vaca Pink 140x220 cmLorena Canals Dywan dziecięcy Vaca Pink 140x220 cm
Lorena Canals Dywan dziecięcy Vaca Pink 140x220 cm
Lorena Canals Dywan dziecięcy Vaca Pink 140x220 cm
Lorena Canals Dywan dziecięcy Vaca Pink 140x220 cm
Cena:1348,00PLN
Akrylowy dywan dla dzieci i młodzieży z motywem umaszczenia żyrafy marki Lorena Canals nada każdemu pokojowi wyrazistości i pazura. Nadaje się do pokoju dziecka, nastolatka, ale także i starszej młodzieży.
Udostępnij:
Dywan akrylowy dla dzieci i młodzieży w modny, zwierzęcy wzór - żyrafa. Dywan we wzór umaszczenia żyrafy jest bardzo efektownym dodatkiem do pokoju nie tylko dziecka, ale i młodzieży.

Dywany dla dzieci Lorena Canals znane są w Europie z dobrej jakości oraz oryginalnego designu.
Dywan został wyprodukowany z najwyższej jakości antyalergicznego akrylu, co jest bardzo istotne, zwłaszcza dla dzieci skłonnych do alergii np. na wełnę.
Dywany Lorena Canals cieszą się ogromnym uznaniem wśród rodziców zarówno ze względu na walory estetyczne jak i na jakość ich wykonania. Bogata gama wzorów i kolorów sprawiają, że dywany dla dzieci Lorena Canals to obowiązkowy element wystroju pokoju dziecka.

Dywany dla dzieci Lorena Canals:
Miękkie i przyjemne w dotyku
Wykonane są w 100% z najwyższej jakości akrylu (imitującego wełnę).
Są antyalergiczne


Wymiary: 140x220 cm
Wzór: Żyrafa
Kolor: różowo-biały
Czyszczenie: wodne

W przypadku dywanów strzyżonych, możemy przez pewien czas znajdować w nich drobne pyłki oraz luźne kawałki  wełny lub acrylu, co jest pozostałością po procesie strzyżenia. Dolegliwości te ustępują po kilku odkurzaniach.
Nie jest zalecane, aby dzieci do 24 miesiąca życia bawiły się bezpośrednio na dywanie, zalecamy maty do zabawy.