Lorena Canals Dywan dziecięcy w kolorowe serca Corazones Multi 120x160 cmLorena Canals Dywan dziecięcy w kolorowe serca Corazones Multi 120x160 cm
Lorena Canals Dywan dziecięcy w kolorowe serca Corazones Multi 120x160 cm
Lorena Canals Dywan dziecięcy w kolorowe serca Corazones Multi 120x160 cm
Dywan dziecięcy Corazones Multi marki Lorena Canals to dywan w seca - do pokoju dziewczęcego w jasnej kolorystyce.
Udostępnij:
Dywan dziecięcy Corazones Multi marki Lorena Canals to kolejna propozycja dywanu w serca w jasnej i radosnej kolorystyce. Dywan ma kremowe tło, które zdobią różnokolorowe serca i jest bardzo miękki i przyjemny w dotyku. 

Ponieważ dywan Corrazones wykonano z bawełny, jest przeznaczony do prania w pralce. Rozwiązuje to odwieczne problemy z czyszczeniem dywanu, który w pokoju dziecięcym może szybko się brudzić.Wymiary:
120x160cm

Kolor:
beżowy, kolorowy

Materiał:
100% bawełnaDla lepszej przyczepności zalecamy, aby dywany dla dzieci Lorena Canals  zawsze kłaść na matach antypoślizgowych.


Dywan do prania w pralce w temperaturze 30 stopni. Ponieważ dywany dla dzieci Lorena Canals tkane i barwione są ręcznie, zalecamy pranie ich oddzielnie.


Lorena Canals to pochodzący z hiszpani producent dywanów dla dzieci i młodzieży. Dywany charakteryzuje doskonała jakość oraz bogactwo dostępnych wzorów i rodzajów dywanów. Dywany Lorena Canals spełniają normy jakości i bezpieczeństwa wymagane dla wyrobów dziecięcych. Posiadają certyfikaty ISO oraz AITEX. Podczas ich produkcji nie użwano szkodliwych dla środowiska barwników, więc są to produkty ekologiczne. Ponieważ dywany są ręcznie wytwarzane, mogą zdarzyć się minimalne różnice koloru.